Освітлювальний шнур

Продукція

Освітлювальним шнуром називають дріт, який використовується для підключення пристроїв освітлення в приміщеннях і на вулиці. Актуальний для нових житлових будинків, комерційних, торгових, виробничих і складських приміщень, а також при необхідності перенесення освітлювального обладнання, ремонту світильників, які можна переносити.

Особливості шнура для горіння в освітлювальних приладах

В якості провідника використовується переважно мідь, рідше — алюміній. Струмопровідна жила може бути з одного дроту або скручування з безлічі тонких металевих ниток. Шнур, необхідний для монтажу світильників, містить 2-3 жили.

Залежно від марки він виконується з одним або двома шарами ізоляції. Мідні дроти мають частіше двошаровий захист: ізоляція на кожній жилі і загальна оболонка. Алюмінієві дроти робляться в одній ізоляції. В якості ізолюючого матеріалу використовується ПВХ-пластифікатор. Він захищає від впливу багатьох зовнішніх факторів, в тому числі від попадання вологи, окислення провідників на повітрі і ризиків удару струмом користувачів.

Варто пам'ятати, що оболонка досить тонка, тому при монтажі на вулиці необхідно продумати умови укладання, тобто організувати канал, тунель або захисний короб.

За формою шнур плоский за рахунок паралельно розташованих жил. Це забезпечує більш легку укладку уздовж стін і перекриттів без необхідності штроблення — шнур без проблем ховається під шаром штукатурки. При прокладанні на вулиці використовуються такі методи:

  • Повітряний. Довжина проводу при цьому становить від 3 м. У ідеалі забезпечити захист від кліматичних факторів.
  • Підземний. Актуальний для проводів великої довжини. Вимагає облаштування спеціального тунелю.

Шнур використовується для устаткування з номінальною напругою 380/660 В або з постійною напругою до 1000 В. Монтаж виконується в стінах, на дошках (для дерев'яних будинків і споруд), в спеціальних каналах-пустотах в будівельних конструкціях, а також уздовж стін і перекриттів в приміщеннях (як сухих, так і з підвищеною вологістю). Вибір типу і перетину шнура залежить від умов експлуатації, а також споживаної потужності світильників, під які купується проводка. Також важливим є те, буде провід зафіксований чи ні, чи передбачається його вигин, чи буде він піддаватися скручування і заломів при експлуатації (при підключенні до переносних пристроїв — лампам, торшерами і т.д.).

Купити шнур освітлювальний недорого в Україні

В інтернет-магазині Капро-Київ представлений розширений вибір освітлювальних шнурів від українських і зарубіжних виробників. Тут ви можете за прийнятною ціною купити такі типи проводів для світильників:

  • ВВП-1 — з мідним провідником і двошаровою ізоляцією, призначений для фіксованого монтажу.
  • ВВП-2 — з мідним дротом і двома ізолюючими шарами, призначений для ділянок, де передбачаються вигини.
  • ППВ — з мідним токопроводніком і одним шаром ізоляції, допускається використання при температурі до -50 градусів.
  • ШВВП — з мідним багатодротовими провідником і однієї ізолюючої оболонкою.
  • АППВ — з алюмінієвим провідником і однієї ізолюючої оболонкою.

Вся продукція сертифікована, відповідає українським стандартам якості і вимогам безпеки. Детальні описи кожного товару і професійні консультації співробітників компанії Капро допоможуть вам без проблем зробити правильний вибір кабельно-провідникової продукції. Робіть замовлення прямо зараз — вас чекає оперативне виконання замовлення, оптимальне поєднання ціни та якості, а також прискорена доставка. Капро-Київ реалізує товари від 1 м, здійснюючи продаж в роздріб і оптом.