Корпуси щитів

Продукція

Головним елементом розподільного щитка є корпус, оскільки він обмежує доступ до обладнання, проводам і місцях підключення, тим самим забезпечуючи безпечну роботу електротехнічного обладнання та користувачів. Одночасно корпусний виріб виконує завдання по угрупованню і впорядкуванню пристроїв і проводки.

Особливості корпусів для електрощитів

Матеріалом для цієї продукції виступає метал або ж пластик. Корпуси щитів пластикові , так звані бокси, застосовуються переважно для невеликих розподільних щитів, що вмонтовуються усередині будівлі. Як правило, в них сам корпус виготовляється з міцного пластику, а кришка — з прозорого пластику. Такі дверцята забезпечують вільний і зручний контроль стану вмонтованих в корпус пристроїв і проводів.

Корпусні конструкції з металу можуть бути повністю металевими або оснащуватися вставками з прозорої пластмаси або скла. Такі вставки робляться на лицьовій панелі, щоб забезпечити можливість контролювати правильність роботи обладнання, без труднощів знімати показання враховуючит пристроїв тощо.

Незалежно від того, з якого матеріалу виготовлений корпус, в ньому можуть бути металеві DIN-рейки. На них виконується монтаж модульних пристроїв. Також в металевих корпусних виробах можлива комплектація монтажними панелями. Вони призначені для установки приладів і монтажу різних електроапаратів.

Щоб забезпечити рівень захисту, передбачений кожною окремою моделлю, використовуються такі засоби:

  • Ущільнювачі з гуми. Захищають внутрішній вміст від попадання пилу і вологи.
  • Кабельні вводи, надійно загерметизовані. Забезпечують герметичність корпусу.
  • Замикаючі пристрої. Вони дозволяють попередити втручання в роботу пристроїв розподільного щитка сторонніми особами.

Корпусні конструкції щитів прийнято розділяти за розмірами. Від цих параметрів залежить те, скільки в нього можна буде помістити різноманітних пристроїв, яке число кабельних ліній можна буде завести в щиток, а також чи вистачить простору для їх приєднання. Ключовими параметрами є:

  • Внутрішній об'єм конструкції.
  • Число місць на DIN-рейці.
  • Розмір монтажної панелі.
  • Число вводів для кабелів.

Залежно від ступеня захисту допускаються різні варіанти установки самого щитка. Використовуються переважно вироби з такими рівнями захисту:

  • IP20, IP30. Можна монтувати в приміщеннях, де вологість низька або нормальна. Вироби не мають вологозахисту, але здатні витримати механічний вплив.
  • IP44, IP54. Відрізняються підвищеним рівнем захисту від механічних впливів, здатні захищати від вологи. Допускається їх установка в будинках з підвищеною вологістю, а також монтаж на вулиці (при цьому обов'язково облаштування захисту від струменя води).
  • IP55, IP65. Ці конструкції можна встановлювати в будинках з агресивними умовами зовнішнього середовища, монтувати на вулиці. Мають високий захист від вологи і кліматичних впливів, а також відрізняються пилонепроникністю.

На вулиці можна встановлювати корпус виключно підлогового або накладного типу. У цьому випадку монтаж виконується до стін, на опори, підставки або як самостійний елемент.

Замовити корпус щита недорого з доставкою по Україні

В інтернет-магазині Капро доступні пропозиції від українських і закордонних брендів. Продукція сертифікована і відповідає високим стандартам якості.

Придбати вироби можна в кількості від 1 одиниці, оформивши роздрібну покупку, або замовити товар оптом в будь-якій кількості. Вам гарантована професійна допомога в підборі, прискорена обробка заявки і швидка адресна доставка по всій країні. Телефонуйте і замовляйте в Капро-Київ все необхідне.