Обладнання та комплектуючі для ел. двигунів

Продукція

Електродвигун — це пристрій для перетворення електричної енергії в обертальний механічний рух. Це відбувається за рахунок магнітних полів обмоток статора і ротора. Електричні механізми широко застосовуються практично у всіх галузях промисловості, транспорту, в електроінструментах, побутової техніки і т.п. Більшість реалізованих на ринку електродвигунів представлено магнітоелектричними пристроями.

Класифікація і комплектуючі для електродвигунів

За типом напруги двигуни можуть бути:

  • постійного струму;
  • змінного струму;
  • універсальні.

Конструктивно двигуни можуть диференціюватися по положенню вала (горизонтальне або вертикальне), кліматичному призначенню, ступеню захисту і потужності.

Двигуни постійного струму відрізняються високим ККД, можливістю зміни частоти обертання, компактністю і іншими корисними характеристиками. Їх використання краще в тих випадках, коли потрібна висока потужність.

Електродвигуни змінного струму бувають синхронними і асинхронними. Вони застосовуються для приводів електроінструментів, всіх видів електрообладнання, автоматичних регуляторів. При цьому головне правильно підібрати силовий агрегат для кожного конкретного випадку, що зробить його застосування максимально ефективним.

Асинхронні двигуни змінного струму відрізняються можливістю регулювання швидкості обертання магнітного поля статора і частотою обертання ротора. Для кореляції цих параметрів випускаються частотні перетворювачі асинхронного типу. Вони працюють як електроіндукційні генератори і відрізняються досить низьким ККД. Такі пристрої використовуються як елементи обладнання для ел. двигунів, що не вимагають точного регулювання і часто підключених один до одного послідовно.

Частотні електронні перетворювачі використовуються для плавного регулювання швидкості асинхронного або синхронного двигунів і створюють на виході електрична напруга необхідної частоти. Застосовуються в якості частотних перетворювачів в високоточних механізмах.

Пристрої плавного пуску застосовуються для забезпечення нормального функціонування електродвигунів, які використовують в якості джерела живлення струм змінного значення. Саме це обладнання дозволяє гасити виникаючі в певний момент перевантаження в мережі, захищаючи всі комплектуючі від можливих пошкоджень.

Правильний підбір додаткового обладнання для силових установок з електроживленням дозволяє створювати прийнятні умови для їх функціонування. Також цей підхід дозволяє термін експлуатації подібних установок за рахунок зниження шкідливого впливу, що з'являється через проблеми в електромережі.

Асортимент обладнання для електродвигунів в інтернет-магазині Капро

У Капро-Київ представлений розширений вибір перетворювачів частоти і плавного пуску двигуна. У підкатегорії частотних перетворювачів магазин пропонує 1 і 3-х фазні регулятори напруги на 230 і 400 В з фільтратами і дросельним входом. Цінові пропозиції максимально відповідають якості продукції. Виробники — фірми Schneider і Abb.

Пристрої плавного пуску представлені від тих же виробників з різним діапазоном напруги живлення. Більш детальну інформацію можна отримати від менеджерів магазину, які допоможуть визначитися з правильним вибором потрібного вам пристрою. Замовляйте регулююче обладнання в Капро-Київ — це дозволить вам заощадити час, ресурси і зробити грамотний вибір.