Низьковольтна апаратура

Продукція

До низьковольтної апаратури відносяться електроприлади, що працюють в діапазоні напруги до 1000 Вольт. Ця категорія товарів включає в себе ряд підкатегорій:

 • автоматичні вимикачі;
 • пристрої захисного відключення;
 • пристрої подачі команд і сигналів;
 • рубильники;
 • запобіжники;
 • кулачкові перемикачі;
 • обладнання для електродвигунів;
 • механізми комутації та управління.

Устаткування використовується для включення і виключення подачі електроживлення, а також контролю напруги в системі, здійснення аварійного відключення ланцюга.

Управління відбувається в автоматичному режимі або при прямому втручанні оператора, що відповідає за виконання процесів.

У першому випадку обладнання спрацьовує самостійно при настанні запрограмованих ситуацій. Це, наприклад, може бути подача напруги в мережу при спрацьовуванні датчика руху. Також можна розглядати і автоматичні вимикачі, які розривають ланцюг при короткому замиканні, зводячи шкідливий вплив до мінімуму.

У другому випадку необхідно виконувати певні дії для виконання обладнанням своєї функції. Потрібно подати відповідний сигнал за допомогою контактного перемикача (тумблера, механічної або сенсорної кнопки) або безконтактного (електронного) керуючого елемента.

Додатковий захист забезпечується запобіжниками, які приймають на себе навантаження і проводять розрив електричної при значних коливаннях напруги.

Простота експлуатації досягається використанням різних пристроїв подачі сигналів і команд. Таким чином досягається можливість ручного управління безпосередньо на приладі, а також дистанційна віддача команд.

Низьковольтна комутаційна апаратура і обладнання управління

До підкатегорії комутаційної апаратури відносяться вироби, призначені для механічного з'єднання і роз'єднання електричних ланцюгів, а також управління ланцюгами.

Використання подібних механізмів дозволяє здійснювати безпосереднє управління ланцюгами — розподіляти напрямок подачі електроживлення всередині певної системи.

Устаткування регулювання та управління використовується для перевірки наявності фаз, контролю показників всередині ланцюга, а також в мережі. Так само як і додаткове обладнання, призначене для включення або виключення ланцюга при певних умовах — датчики руху, термостати, контактні і магнітні пускачі.

Кваліфікація представлених виробів здійснюється за цілою низкою чинників:

 • призначення пристрою;
 • кількість використовуваних контактних пар;
 • частота експлуатації;
 • допустима напруга;
 • потужність.

У поєднанні з іншого низьковольтної апаратурою забезпечується безпечна і проста експлуатація електромереж, в тому числі — в автоматичному режимі.

Апаратура низьковольтна електрична — купити в Україні

Компанія Капро пропонує великий асортимент низьковольтної апаратури. У каталозі представлені товари вітчизняних виробників і імпортна продукція від провідних світових виробників, яка повністю відповідає всім нормативним вимогам України.

Кожен товар має докладну характеристику. Крім того, ви можете отримати професійну консультацію від фахівців компанії. Телефонуйте і купуйте необхідну низьковольтну апаратуру недорого. Клієнтам Київ-Капро доступна можливість оформити як оптове, так і роздрібне замовлення. Заявки в нашому магазині обробляються в прискореному режимі.