Конвектори

Продукція

Останнім часом у всіх країнах Європи, включно з Україною, стрімко зростає популярність електричних опалювальних систем. Вони приваблюють споживача простотою монтажу та подальшої експлуатації, високим рівнем безпеки і відмінною енергоефективністю завдяки можливості з максимальною точністю регулювати ступінь нагрівання для мінімізації споживання енергоресурсів. Газове опалювальне обладнання, не кажучи вже про твердопаливне, вельми громіздке і складне в управлінні, вимагає частого і трудомісткого обслуговування, а також дотримання цілого комплексу заходів для безпечної експлуатації. Внаслідок цього воно може бути застосовано далеко не у всіх випадках, а електроопалення практично не має обмежень по області застосування.

Практичний конвектор електричний настінний купити в Україні

Найбільш практичними і доступними за вартістю обігрівачами є електро конвектори, які функціонують по найпростішому принципу. У корпусі приладу є дві решітки — через нижню, що знаходиться не вище 150 мм від підлоги, всередину потрапляє холодне повітря. Стикаючись з поверхнею нагрівального елементу, він за лічені секунди прогрівається, після чого виходить через жалюзі на верхній кришці. Завдяки конвекції теплі повітряні маси піднімаються вгору, прогріваючи повітря в приміщенні, після чого, вже віддали всю теплову енергію, опускаються вниз. Процес руху повітря через електроконвектор відбувається природним шляхом і не вимагає застосування додаткових вентиляторів, що забезпечує мінімальне енергоспоживання.

Для зручності споживачів конвектори електричні випускаються в різних варіантах виконання:

 • Настінні — найчастіше монтуються під вікнами для запобігання запотівання скла.
 • Підлога на коліщатках або ніжках — за рахунок мобільності легко можуть переміщатися в потрібне місце для локального обігріву.
 • Універсальні — в комплекті додаються як ніжки, так і кронштейни для настінного монтажу.
 • Вбудовувані — встановлюються в нішах підлоги або стін, після чого закриваються гратами.
 • Плінтусні — розміщуються по периметру кімнати трохи вище плінтуса або взагалі замінюють його.

Де купити електричний конвектор в Києві

Онлайн-салон прогресивної електрики КАПРО-Київ пропонує великий вибір економічних і безпечних електроконвекторів. Популярні в усьому світі електричні конвектори опалення мають цілу низку незаперечних переваг:

 • Простота монтажу, не потрібно отримувати дозволи та погодження.
 • Доступна вартість.
 • Висока енергоефективність.
 • Відсутність необхідності частого обслуговування.
 • Підвищена точність підтримки заданого температурного режиму.
 • Чи не пересушується повітря.
 • Практично безшумна робота.
 • Швидкий і ефективний прогрів, що починається відразу ж після включення.
 • Відсутність відкритих гарячих поверхонь, про які можна було б обпектися.

Недорогий конвектор електричний, ціна в інтернет-магазині

Крім дуже привабливої ​​ціни, купити електро конвектор покупців спонукає і надзвичайна простота його установки. Багато побутових моделей включаються безпосередньо в розетку і не вимагають прокладки лінії живлення. Все, що необхідно зробити власникові підлогового конвектора після покупки — це прикрутити коліщатка або ніжки і насолоджуватися теплом вже через кілька хвилин після включення. Змонтувати конвектор електричний настінний ненабагато складніше і будь-який домашній майстер без труднощів справляється з подібним завданням. В обох випадках Вам не доведеться запрошувати для установки кваліфікованих фахівців, послуги які коштують дорого, а також виконувати будь-які будівельні роботи, пов'язані з пошкодженням обробки, тому електроконвектор можна купувати прямо зараз, не чекаючи чергового ремонту.