Розетки і вимикачі Jung

Продукція

У повсякденному побуті нас оточує безліч всіляких електроприладів, що створюють комфорт і затишок — без них сучасна людина вже просто не уявляє своє життя. Для просунутого управління освітленням і елементами «розумного» будинки, а також безпечного підключення всіх споживачів фахівці рекомендують вибирати Jung розетки, вимикачі від широко відомого німецького бренду. Ось уже понад століття компанія Юнг, головний офіс якої знаходиться в Німеччині, радує споживачів прогресивною електрофурнітурою легендарної німецького якості, яка по надійності, дизайну і функціональним можливостям абсолютно не можна порівняти з дешевими турецькими або китайськими підробками, термін служби яких зовсім невеликий. Бездоганна якість збірки, великий функціонал, унікальні дизайнерські рішення — продукція компанії Jung безумовно задовольнить запити самого вимогливого і примхливого споживача.

Розетки Юнг ціна в Інтернет-магазині

Сертифіковані вироби європейського виробництва, безумовно, стоять трохи дорожче No-Name аналогів невідомого походження, однак за рівнем якості, надійності і безпеки їх не варто навіть і порівнювати. Піклуючись про свою репутацію, авторитетний бренд зі світовим ім'ям проводить найсуворіший контроль якості на всіх етапах серійного виробництва, активно впроваджує інноваційні розробки та сучасні технології. Власна випробувальна лабораторія компанії Jung займається ретельним тестуванням кожного нового зразка продукції і без її схвалення ні один виріб не потрапить на виробничу лінію. Не забута і естетична складова — команда креативних дизайнерів постійно поповнює модельний ряд оригінальними рішеннями, аналогів яким Ви не знайдете ні в кого з конкурентів.Завдяки копіткій роботі сотень кваліфікованих професіоналів споживачі в різних куточках планети отримують бездоганний високоякісний товар за доступною ціною.

Де купити розетки вимикачі Юнг в Україні

Вибирайте в спеціалізованому Інтернет-магазині електротехнічної продукції КАПРО-Київ безвідмовні електроінсталяційні вироби Jung на будь-який смак. Купуючи сертифіковану продукцію у професіоналів Ви отримуєте цілий ряд вагомих переваг:

  • Великий асортимент.
  • Гарантія якості.
  • Гнучка цінова політика.
  • Різні види оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Консультації кваліфікованих фахівців.

Прямі поставки безпосередньо від виробника дозволяють істотно скоротити витрати на логістику і знизити собівартість товару, а також гарантують його автентичність, повністю виключаючи наявність підробок.

Розетки і вимикачі Юнг в Києві купити недорого

Здавалося б, простіше нічого не придумаєш. Кожен вимикач або ж розетка Jung складається з механізму, клавіш або фронтальної панелі і декоративної рамки. Однак при зовнішній простоті подібне модульне рішення забезпечує високу варіативність монтажу, дозволяючи створювати необмежену кількість комбінацій. Одиночні або подвійні рамки допускають вертикальний або горизонтальний монтаж і можуть об'єднувати розетки з вимикачами для зручності користувачів. Вони виготовляються з термопласту або скла з дзеркальною або матовою поверхнею і представлені в широкій колірній гамі. Для управління освітленням застосовуються вимикачі різних типів — клавішні поодинокі і подвійні, перехресні і прохідні, сенсорні і з інфрачервоними датчиками руху плюс можливість комплектації пультом дистанційного керування. Безпечні розетки популярного німецького стандарту Schuko оснащені заземлювальним контактом і захисними стулками. При зблокованій установці розетки монтують в одну рамку на декілька постів або ж застосовують розетку з вимикачем, об'єднані в один загальний корпус.