Продукція Lezard

Продукція

Початок діяльності компанії «DERNEK GROUP» відноситься до 1970 р. Організована вона була в Туреччині і з тих пір зуміла зайняти одне з лідируючих місць серед найбільших виробників електротехніки та освітлювального обладнання.

Під торговою маркою Lezard з 2007 року компанія почала випускати високотехнологічну техніку, включаючи світлотехніку, а також електроустановочні обладнання. З цією метою були введені в експлуатацію 2 заводи в Китаї з виробничою площею 25 тис. м², одне підприємство в Туреччині на 10 тис. м².

На озброєнні компанії знаходиться сучасне інноваційне обладнання — більше 40 термопластовых автоматів, високоефективні преси для металу, автоматичні лінії складання. Власний відділ досліджень і розробок, інтелектуальний, інженерний склад зробили продукцію фірми Lezard стандартом на світовому ринку і затребуваною в багатьох країнах. Всі вироби компанії проходять лабораторні випробування та відповідають міжнародним стандартам International Electrotechnical Commission (МЕК) і IEC — Geneva, Switzerland.

Найбільш просунуті матеріали, наприклад, негорючий полікарбонат від німецької компанії BAYER в серіях СВІТУ, РЕЙН, НАТА, ДЕМЕТ, роблять Lezard виробником інноваційної техніки, а також абсолютно безпечною при експлуатації. В цьому плані найбільш популярні каучукові розетки, що мають індекс захисту IP44 і оснащені захисною кришкою, латунними жилами і ізольовані еластичним пластиком з TPE.

На даному етапі LEZARD поставляє свою продукцію в Європу, Азію та Африку — всього більш ніж 20 країн. Вся продукція відповідає національним стандартам і сертифікатам країн-імпортерів. Наприклад, німецькому стандарту TUV, турецьким стандартам, сертифікатам України, Росії, Казахстану. Всі технологічні процеси підтверджені французьким Бюро Верітас і сертифіковані за стандартом ISO 9001.

Lezard в Україні має головний офіс в Київі площею 1500 м², зайнятий також і у сфері надання сервісних послуг.

Каталог Lezard

Вивчення запитів ринку та сучасних досягнень у області освітлювальної техніки зробили одним з пріоритетних напрямків компанії виробництво світлодіодної техніки. Це призвело до створення нового цеху з виготовлення світлодіодних та круглих панелей, світильників і ламп різної модифікації.

Lezard в каталозі інтернет-магазину Капро представлений такими напрямками:

  • Розетки — одинарні, подвійні, перехідні, телефонні, комп'ютерні, каучукові та ін
  • Вимикачі — одно - і двохклавішний.
  • Рамки для розеток, вимикачів різного дизайну і колірного виконання.
  • Корпуса розподільні вбудовані.
  • LED панелі, світильники.
  • Електричні вилки, подовжувачі.
  • Світильники спрямованого світла — круглі, квадратні і ін.

В асортименті магазину понад 260 найменувань продукції фірми Лезард.

Прайс Лезард

Прайс від інтернет-магазину Капро повністю відповідає ціновій політиці бренду Лезард як виробника товарів середньої та бюджетної цінової категорії. Доступні ціни вдало поєднується з високою якістю продукції. Швидке формування замовлення, оперативна доставка в будь-який регіон України, лояльне ставлення до клієнта та гнучка система знижок — переваги компанії Капро. Все це зробило співпрацю з магазином вигідним і приємним як для оптових, так і індивідуальних покупців. Якщо вам потрібна освітлювальна або электроустановочная техніка — звертайтеся до Капро і купуйте продукцію Лезард — молодого, але вже відмінно зарекомендувавшого себе на світовому ринку, бренду.