Модульні автоматичні вимикачі

Продукція

Автоматичні вимикачі по своїй суті є комутаційними пристроями, призначеними для включення і відключення електричного кола. Також вони захищають кабель, проводу і споживачів (електрообладнання) від виникаючих в мережі перевантажень і коротких замикань.

Модульними дані вироби називаються через те, що вони мають стандартний розмір, кратний 17,5 мм. Деякі виробники можуть виготовляти пристрої з відмінними розмірними показниками, але, як правило, вони кратні 0,5. Однак ця практика не поширена, оскільки дотримання стандарту полегшує компоновку щитків і шаф електрораспределенія.

Представлені варіанти мають від 1 до 4 полюсів. В модульній конструкції вони не є цілісним пристроєм, а компонуються з відповідної кількості однополюсних автоматів. Монтаж зазвичай здійснюється на DIN-рейку.

Дані автоматичні вимикачі виконують відразу 3 основні функції:

  • Комутація ланцюга — вмикання і вимикання конкретного відрізка ланцюга.
  • Забезпечення захисту від перевантажень — відбувається відключення захищаємого ланцюга від електромережі в разі протікання струму, що перевищує встановлений параметр (наприклад, в момент включення в мережу потужного електроприладу).
  • Вимкнення ланцюга в разі великих за значенням струмів, що виникають при коротких замиканнях.

Відповідно, автомати модульної конструкції поєднують в собі просте управління ланцюгом і її захист. Подібна комбінація робить застосування обладнання гранично ефективним.

Автомати можуть експлуатуватися з іншими комутаційними пристроями для забезпечення додаткових можливостей, наприклад, автоматичного спрацьовування на з'єднання і роз'єднання ланцюга. Для цього застосовуються різні датчики — термостати, датчики руху і інші.

Також допускається монтаж інформаційних панелей, які можуть надавати необхідні дані — температуру, напругу в мережі, стан автомата (включений або відключений). Такі автоматичні вимикачі помітно спрощують процес використання для побутових користувачів.

Характеристики автоматів модульного типу

Більшість сучасних модульних вимикачів автоматичного типу мають такі характеристики:

  • Номінальні струми 0,3-125 А.
  • Типи спрацьовування A, B, C, D (пускові струми від 2 до 20 номіналів номінального струму).
  • Вимикаюча здатність (розрахункова стійкість до коротких замикань) від 6 кА до 25 кА.

Вибір певної моделі залежить від типу електромережі та обладнання, з якими буде використовуватися автомат. Основні технічні характеристики пристрою вказуються на передній стінці, що дозволяє швидко оцінити ступінь відповідності представленого виробу вимогам. Важливо, щоб параметри встановленого обладнання максимально відповідали їм, адже тільки в такому випадку можна отримати максимальний ККД.

Модульні автоматичні вимикачі — купити в Україні

Компанія Капро пропонує великий асортимент модульних автоматичних вимикачів з різними характеристиками. Представлені як вітчизняні варіанти виробів, так і імпортні товари, які відповідають усім вимогам якості і безпеки.

Кожен товар супроводжується докладною характеристикою, що дозволяє помітно спростити процес вибору підходящого пристрою. Також можна отримати детальну консультацію від професіоналів Київ-Капро. Телефонуйте і замовляйте необхідні автомати починаючи від одніеї одиниці. Можна оформити як невелике роздрібне замовлення, так і оптове будь-якого обсягу.