Розподільні щити з місцем під лічильник

Продукція

Сучасний вітчизняний ринок електротехніки пропонує покупцям найрізноманітніші розподільні щити. Вони можуть відрізнятися конструктивними особливостями, габаритами, призначенням та іншими параметрами. Щоб полегшити вибір використовують кілька їх класифікацій:

  • За місцем і способом монтажу — накладні, вбудовані, підлогові, вуличні, монтовані всередині приміщень.
  • За рівнем захисту:
  1. IP20, IP30 — найнижчий рівень захисту (виключають потрапляння сміття та сторонніх предметів, але не перешкоджають проникненню вологи);
  2. IP44, IP54 — більш виражена механічний захист, можлива установка в місцях підвищеної вологості, але без прямого попадання води;
  3. IP55, 65 — найзахищеніші щитки від вологи, сміття і пилу, придатні для установки на вулиці.
  • За матеріалом виготовлення — пластикові (використовувані всередині приміщень) і металеві. Останні можуть комбінуватися з пластиковими елементами прозорих дверцят для зняття показань.
  • За габаритами — ящик для автоматів і лічильника завжди підбирається так, щоб в ньому можна було компактно розмістити всі необхідні технічні пристрої, а також з'єднувальні дроти.

Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує своїм покупцям розширений вибір навісних і вбудованих розподільних щитів з місцем під лічильник від різних виробників (Sabaj, IEK та інших).

Ящики для лічильника і автоматів — критерії вибору

При придбанні розподільного щитка важливо звернути увагу на:

  • тип установки;
  • внутрішній обсяг;
  • кількість місць для модулів на DIN-рейці;
  • габарити монтажної панелі під лічильник;
  • число вводів для провідників.

Особливості та властивості конструкції ящика для лічильника і автоматів

Вбудовувані щитки мають свої переваги, які полягають в тому, що вони розташовуються усередині ніш різної глибини, економлять простір і мають більш естетичний вигляд. Крім того, розміщення в них розподільні, вимірювальні пристрої та автоматичні вимикачі більш надійно захищені.

Плюси навісних ящиків в тому, що вони досить прості в монтажі. Це економить час на їх установку, не вимагає попередньої підготовки і наступних опоряджувальних робіт. Навісні (або накладні) щити легко монтуються на різні опори як всередині, так і зовні будівлі.

Металеві розподільні щити – найнадійніші і безпечні, добре захищають внутрішню « начинку » від несприятливих кліматичних і погодних умов. Пластикові бокси також мають свої плюси – негорючість, довготривалість функціонування, сучасний дизайн. Щитки із пластику краще використовувати всередині квартир або на закритих сходових майданчиках, куди неможливий доступ сторонніх осіб.

Інтернет-магазин Капро пропонує різні моделі навісних і вбудованих електричних розподільних щитів з місцем під лічильник і автоматичні вимикачі. На сайті можна ознайомитися з каталогом продукції, вибрати необхідну вам категорію електротехнічних виробів і переглянути опис відповідного вам товару з фотографією, маркуванням і технічними характеристиками.

Якщо якісь питання залишилися нез'ясованими до послуг клієнтів професійні консультації менеджерів магазину. З'ясувати всі ваші моменти ви можете як задавши питання на сайті, так і зателефонувавши за контактними номерами телефонів. Звертайтеся і замовляйте електротехнічні пристрої в інтернет-магазині Капро.