Дверцята ревізійні

Продукція

Ревізійні дверцята призначені для приховування інженерних комунікацій із збереженням доступу до необхідних мереж. Для зручності використання в різних умовах можна вибрати виріб, який буде відповідати вашим вимогам і підходити за існуючими правилами.

Одним з важливих чинників, особливо в тісних приміщеннях, є спосіб відкриття. У цьому випадку виділяються такі варіанти:

  • Орні — з традиційним відкриттям вправо або вліво.
  • Нажимні — відкриваються після натискання, що дозволяє їх добре приховувати.
  • Зсувні — зсуваються в бік, що дозволяє використовувати їх в приміщеннях, де немає можливості розкрити дверцята.
  • Відкидні — відкриваються вниз, зручні у використанні в разі неможливості відчинити або зрушити дверцята в сторону.

Конструкції можуть монтуватися в стіну, підлогу або стелю.

Особливості виробів і переваги їх використання

При необхідності використання великих за розміром дверцят (більше 1 м в ширину) краще віддавати перевагу двустворнім варіантам. Такий вибір дозволить зробити обслуговування інженерних комунікацій зручнішим.

Вибір відповідного виробу здійснюється виходячи з особливостей місця експлуатації. Зокрема, доступні варіанти з металу і пластика. Пластикові вироби більш стійкі до впливу вологи і біологічних агентів, проте в разі механічного впливу можуть зламатися або тріснути, що призведе до необхідності їх заміни.

Ревізійні дверцята мають ряд переваг:

  • Легкий і швидкий монтаж в необхідному місці.
  • Тривалий термін експлуатації, особливо у пластикових моделей.
  • Зручність у використанні і можливість прихованої установки.
  • Різноманітність — легко можна підібрати варіант, який максимально відповідає всім вимогам.

Слід приділяти підвищену увагу вибору розміру. Працювати з прихованими за дверима комунікаціями повинно бути легко і комфортно, інакше її установка не принесе користі.

Для поліпшення показників захищеності електромереж краще вибирати дверцята з додатковим ущільнювачем. Це дозволить уникнути запилення камери, де буде здійснюватися доступ до комунікацій. Також це забезпечить захищеність від впливу інших шкідливих факторів, наприклад, вологи.

У більшості випадків монтаж подібних виробів здійснюється ще на етапі будівництва нового будинку і проведення комунікацій. Однак навіть в уже завершеній будові, що експлуатується цілком можлива установка дверцят.

При необхідності дверцята виготовляються з декоративним оформленням, що дозволяє красиво приховати їх в будь-якому інтер'єрі. Також вони можуть покриватися оздоблювальними матеріалами, наприклад, керамічною плиткою, фарбою, шпалерами.

Купити дверцята ревізійні в Україні

Компанія Капро пропонує великий асортимент ревізійних дверцят. Вам доступні на вибір вироби вітчизняних і іноземних брендів — неодмінно знайдуться найбільш підходящі для вас варіанти. Всі вироби відповідають встановленим вимогам щодо якості та безпеки.

Кожен товар має докладний опис із зазначенням характеристик. Також ви можете отримати професійну консультацію від співробітників компанії Капро-Київ. Це дозволить вибрати дверцята, максимально відповідні вашим вимогам. Телефонуйте і замовляйте необхідну кількість виробів. Ви можете оформити як оптове, так і роздрібне замовлення, починаючи з 1 одиниці продукції. Телефонуйте прямо зараз — вас чекає приємний сервіс і прискорена доставка.