Побутові світильники

Продукція

Побутове освітлення — це все освітлювальні прилади та пристрої, що використовуються в побуті, тобто в квартирах і приватних будинках, в офісах, в невеликих адміністративних приміщеннях. Іноді використовуються і на виробничих площах. У цю групу входять не тільки звичні люстри, бра, торшери. Сюди можна віднести і такі види продукції:

  • Світлодіодні стрічки.
  • Дюралайт.
  • Точкові світильники.
  • Вуличні освітлювальні прилади.

Побутове і виробниче освітлення — основні особливості

Відмінною рисою побутових світильників є їх адаптованість до потреб людини в правильній передачі кольору і рівню освітленості. Іншими словами, вони забезпечують комфортні і безпечні умови як для відпочинку, так і для роботи.

Побутові світлодіодні лампи освітлення — найбільш поширений варіант світильників. Їх вибирають переважно за такі властивості:

  • Економічність. Вироби відрізняються низьким енергоспоживанням.
  • Можливість вибору температури світла. У продажу представлені вироби з теплим (жовтим) і холодним (білим) світлом. Перший варіант оптимальний для спалень, дитячих кімнат — тобто там, де потрібна спокійна атмосфера. Другий варіант підходить для місць, де часто працюють або просто проводять багато часу.
  • Помірна ціна. LED світильники коштують дорожче, ніж лампи розжарювання, проте дешевше, ніж інші варіанти світильників. У той же час їх потрібно міняти рідше, ніж лампи розжарювання, що несе в собі ще один фактор зменшення витрат.

Побутове світлодіодне освітлення застосовується скрізь — в настільних лампах, точкових освітлювальних приладах, бра, як підсвічування на стельових конструкціях, для джерел світла насходинках в будинку. На виробництві і підприємствах вони застосовуються для локального освітлення робочих місць і приміщення в цілому, в покажчиках для клієнтів і т.д.

Побутові світлодіодні лампи освітлення — не єдиний спосіб ілюмінації з таким типом лампочок. Нерідко використовуються і LED-стрічки: на основі закріплений провідник, уздовж якого розташовані мініатюрні лампочки, з'єднані між собою і згруповані по кілька штук.

Точкові світильники — це компактні світильники, що вбудовуються в гіпсокартонні конструкції або в натяжні стелі. Встановивши кілька виробів симетрично або виконавши з їх допомогою світлове зонування, можна істотно змінити сприйняття інтер'єру.

Вуличне освітлювальне обладнання представлено різними типами ліхтарів і прожекторів. Ліхтарі можуть бути підвісними, вкопують у землю, що встановлюються на опору. Проектори бувають стаціонарні і переносні.

Дюралайт, частіше застосовується для оформлення реклами, в побуті може використовуватися для декоративних світильників-вивісок, оригінальних каганців, як декор конструкцій, арок і т.д.

Купити побутове світлодіодне освітлення за низькою ціною в Києві

Компанія Капро — київський магазин, що пропонує розширений вибір виробів для побутового світлодіодного освітлення житлових і громадських будівель. У продажу представлена ​​продукція українських і зарубіжних брендів, відповідна високим стандартам і вимогами безпеки.

Придбати пристрої для освітлення виробничих і побутових приміщень можна в роздріб від 1 одиниці або оптом в будь-якій необхідній кількості. Для зручності вибору до кожного товару наведено детальний опис. При необхідності ви можете отримати безкоштовну консультацію і допомогу менеджера.

Телефонуйте і замовляйте освітлювальне обладнання за прийнятними цінами і з гарантією якості. У Капро-Київ вас чекає швидке обслуговування і прискорена адресна доставка.