Зарядні станції для електромобілів

Продукція

Турбота про екологію з модного тренду давно вже стала нагальною потребою — всі ми дихаємо одним повітрям, а забруднення атмосфери вже досягло критичної межі, після якої вже і до екологічної катастрофи недалеко. Відповідно, кожен повинен вносити посильну лепту у вирішення екологічних проблем — наприклад, відмовившись від активно забруднюючого повітря автомобіля з ДВС на користь екологічно безпечного електрокара. Число свідомих громадян стрімко зростає і на дорогах з кожним днем ​​можна зустріти все більше як гібридних авто, так і «чистих» електромобілів, що працюють виключно від батареї акумуляторів. Їх випускають багато відомих виробників, серед яких Nissan, Renault, Tesla, а також багато китайських брендів. Як нові, так і б/у електромобілі активно ввозяться в Україну і попит на них залишається стабільно високим.

Вартість зарядної станції для електромобіля в Києві

Замість заправки бензином акумулятори електрокара потрібно регулярно заряджати, так само як смартфон, ноутбук або ж планшет. Найпростіший спосіб — зарядка від звичайної побутової розетки за допомогою зарядного пристрою, прикладеного в комплекті з авто. Однак при всій простоті і доступності така зарядка має і багато мінусів:

  • Для повного заряду акумуляторів потрібно чекати в середньому 8…10 годин.
  • На стоянці не завжди є розетка.
  • Зважаючи на відсутність ефективного захисту можливе перевантаження електромережі.
  • Поступове зниження ресурсу батареї.

Набагато більше можливостей для ефективного і, що важливо, швидкого поповнення запасів енергії надають зарядні станції, які можна купити в Києві зовсім недорого. Для цього потрібно лише відвідати спеціалізований онлайн-магазин прогресивної електрики КАПРО-Київ і вибрати відповідну модель з великого асортименту, представленого на його сторінках.

Зарядна станція для електромобіля, купити в Україні

Переваги використання швидких зарядних станцій для електромобілів вельми істотні:

  • Висока швидкість процесу — менш ніж за годину батарею можна зарядити на 80% при загальному часу зарядки не більше 4 годин.
  • Стабільна напруга, захист від струмових перевантажень і перенапруги.
  • «Розумний» режим зарядки дозволяє мінімізувати знос акумуляторів і значно збільшити їх ресурс.
  • Можливість використання трифазної напруги для підвищення швидкості і якості зарядки.

Універсальні зарядні станції можуть застосовуватися не тільки в побуті, але і для обладнання місць загального користування — автостоянок, парковок супермаркетів і бізнес-центрів, а також для комерційного використання. За рахунок підвищеної економічності і низького енергоспоживання вони дуже рентабельні і окупаються лише за рік-два — не дивно, що мережа громадських зарядних станцій в нашій країні з кожним роком все більше розростається.

Зарядна станція для електромобілів, ціна і характеристики

Вартість побутової зарядної станції в першу чергу залежить від її потужності, а також від кількості фаз. При незначно більшою ціною трифазні станції виявляються набагато більш вигідними в експлуатації, оскільки дозволяють в кілька разів скоротити час, необхідний для заряду батарей. При наявності багатотарифного лічильника зарядку можна запрограмувати на нічний час, коли діє мінімальний тариф, і таким чином відчутно скоротити витрати. Як правило, компактні зарядні станції випускаються в настінному виконанні і можуть кріпитися до будь-якої міцної вертикальної поверхні. У разі необхідності можна додатково придбати консоль, що дозволяє встановити станцію біля Вашого паркувального місця. Що ж стосується промислових зарядних станцій великої потужності, то вони в більшості випадків підлогові і встановлюються на рівному бетонному майданчику аналогічно звичним роздатковим бензоколонок, які можна зустріти на будь-якій АЗС.