Запобіжники до рубильників

Продукція

Запобіжник — це особливе електричний пристрій, що забезпечує відключення ланцюга при перевищенні критичних значень сили струму, короткому замиканні або перегрів. Можуть бути одноразовими, що руйнують з'єднання і багаторазовими, здатними відновлювати замикання мережі при ліквідації шкідливого чинника.

Класифікація запобіжників

За принципом дії розрізняють такі види запобіжних виробів:

 • плавкі;
 • електромеханічні;
 • електронні;
 • нелінійні самовідтворюваними.

Плавкі моделі при критичних значеннях струму розмикають ланцюг за рахунок руйнування їх струмоведучих частин, які або випаровуються, або просто розплавляються. Фактично це так зване перегорання (згоряння) оберігає пристрій.

Електромеханічні вимикачі за рахунок датчиків розмикають контакти при перевищенні номінальної сили струму за допомогою зведеної пружини.

Електронні запобіжники захищають ланцюг за допомогою безконтактних ключів.

Самовідновлювальні провідники розривають ланцюг за рахунок значного збільшення опору напівпровідникових елементів. Після відновлення сили струму до номінальних величин і охолодження опір зменшується і приходить до своїх нормальних значень.

Найбільш дешевими і популярними варіантами захисних роз'єднувачів є плавкі моделі.

Запобіжники для рубильників

Запобіжники до рубильників виробляють вітчизняні та зарубіжні компанії — Abb, ETI, EIK і Аско. Купити запобіжники цих виробників пропонує інтернет-магазин Капро-Київ.

Шведська компанія ABB спеціалізується на виготовленні рубильників з запобіжними приладами для низьковольтних ланцюгів змінного струму. Фактично це роз'єднувачі зі вставленими плавкими елементами. Їх перевагами є — електронний монітор, що відстежує стан оберігаючих приладів, можливість установки на DIN-рейках, простота підключення і експлуатації.

Компанія ETI Elektroelement займається випуском керамічної електротехнічної продукції, в тому числі і запобіжників керамічних для рубильників виробничих. Представлена ​​на ринку України з 2003 року. Її продукція відрізняється надійністю і високою якістю. Оберігаючі вироби EIK забезпечують 100% спрацьовування захисту від короткого замикання. Чим більше сила струму, тим швидше нагрівається і плавиться вставка, і тим швидше розмикається ланцюг.

Детальніше про характеристики захисних приладів можна дізнатися на сайті або при консультуванні з професійними менеджерами магазину в телефонному режимі. Вони можуть допомогти у виборі захисту для вашого конкретного випадку.

Клієнти Капро-Київ отримують такі переваги: ​​

 • Можливість замовлення в роздріб від 1 одиниці товару або придбання оптової партії в будь-якому необхідному обсязі.
 • Відповідність продукції високим стандартам якості і вимогам безпеки.
 • Першокласна якість, підтверджена наявністю відповідної гарантії.
 • Розширений асортимент виробів.
 • Прийнятні ціни, наявність персональних знижок і вигідні умови покупки.
 • Оперативне реагування на клієнтські заявки і швидкий збір замовлення.
 • Прискорена доставка по всіх регіонах України.

Звертайтеся в Капро, скористайтеся можливістю розширеного вибору і будьте впевнені в безпеці електричної мережі вашого житла, офісу або промислового об'єкта.