Реле з бездротовим керуванням

Немає жодного товару в цьому розділі.

Для нинішнього покоління наших співгромадян дистанційне керування різними електроприладами давно вже стало звичним життям і абсолютно необхідною функцією. З дистанційного пульта в наші дні можна не тільки додавати звук в телевізорі або перемикати канали, але і вмикати освітлення, відкривати гаражні або в'їзні ворота, кодові замки, управляти системами сигналізації і т.п. Все це стало можливим завдяки застосуванню бездротових радіореле з радіусом прийому сигналу, що досягає двохсот метрів. Для управління пристроєм може застосовуватися спеціальний вимикач з передавачем (на вигляд, втім, практично не відрізняється від звичайного) або ж пульт дистанційного керування — звичної форми або в компактному виконанні у вигляді зручного мініатюрного брелка.

Бездротові радіокеровані реле з пультом дистанційного керування, ціна в інтернет-магазині

Бездротові реле випускаються різних типів, а ціна їх залежить від рівня виконання і функціональних можливостей. В першу чергу при виборі пристрою звертають на кількість каналів, яких може бути від одного до чотирьох. Чим більше каналів, тим більше функцій можна буде запрограмувати на кожен прийомний блок. Кожен канал відповідає за комутацію певної гілки електроланцюзі — наприклад, чотирьохканальне радіореле може управляти чотирма незалежними групами освітлення або ж однією групою, але тоді для неї можна буде ставити чотири режими освітленості. Найзручніше придбати бездротове реле вже в комплекті з пультом, вимикачем або брелоком, однак при бажанні все це можна закупити і окремо з урахуванням робочої частоти передавача, від якої залежить сумісність. Робоча напруга радіореле становить зазвичай 220 Вольт, пульта ДУ — 12 Вольт, а брелка — півтора або три вольта. Багато систем допускають програмування відразу декількох керуючих брелків — для кожного члена сім'ї.

Де купити бездротові радіокеровані реле з пультом дистанційного керування в Україні

Мультибрендовий Інтернет-салон КАПРО-Київ реалізує всі затребувані типи компонентів сучасної автоматики за найвигіднішими цінами в Києві. Інноваційні бездротові радіореле з кожним роком стають все більш популярними завдяки великим функціональним можливостям. Ось тільки деякі області їх застосування:

  • Управління на відстані внутрішнім або вуличним освітленням.
  • Дистанційне включення різноманітних побутових електроприладів.
  • Відкриття/закривання воріт гаража.
  • Включення приводу ролет та жалюзі.
  • Подача команд системам охоронно-пожежної сигналізації.

При використанні багатоканальних реле у користувачів з'являється ще більше можливостей — наприклад, додається функція зміни інтенсивності світла або одночасного управління відразу декількома групами споживачів. За типом підключення радіореле випускають з «сухими» контактами або ж виходом напруги 220 Вольт. Перший варіант забезпечує повну свободу підключення будь-яких типів комутуючих пристроїв, а в другому випадку можуть виникнути труднощі з підключенням ланцюгів, розрахованих на іншу напругу.

Бездротові радіокеровані реле з пультом дистанційного керування купити в Києві

Крім радіокерованих, останнім часом все більшого поширення набувають ще більш досконалі види бездротових реле, які приймають сигнали по мережах Wi-Fі або GSM. Для таких пристроїв не потрібен пульт ДУ — його замінює планшет, смартфон або звичайний мобільний телефон (в останньому випадку команди віддаються за допомогою СМС-повідомлень). Інтелектуальні електронні реле здатні не тільки приймати сигнали, але і відправляти повідомлення на занесений в пам'ять номер телефону. Таким способом система сигналізації може на відстані повідомити господаря про спробу проникнення, одночасно відправивши тривожний сигнал на пульт охорони. А в разі затоплення підвалу реле автоматично включить насос для викачування і води і сповістить власника про проблему.