Решітки вентиляційні та аксесуари

Продукція

Однією з найважливіших складових комфорту в сучасних квартирах є чисте і свіже повітря, за оновлення якого відповідає система вентиляції. В її завдання входить видалення неприємних запахів з кухні і санвузла, зайвої вологи з ванної кімнати, а також постачання приміщень чистим повітрям з вулиці. Ще на стадії будівництва в квартирах і приватних будинках передбачають достатню кількість вентиляційних каналів, що виводяться вище рівня покрівля, а отвори в них при виконанні фінішної обробки закривають вентиляційними гратами пластиковими — простими і недорогими. Вони забезпечують вільну циркуляцію повітряних потоків, не допускаючи при цьому проникнення в будинок комах з вулиці, а також виконують важливу декоративну функцію, естетично оформляючи повітроприпливні отвори і роблячи їх практично непомітними.

Купити вентиляційні решітки металеві в Києві

На сторінках інтернет-магазину КАПРО-Київ представлений великий вибір вентрешіток всіляких типів, а також аксесуарів для монтажу побутових і промислових вентсистем. По області застосування решітки діляться на дві категорії:

  • Внутрішні.
  • Зовнішні.

Як правило, зовні будівлі застосовуються спеціальні вентиляційні решітки, що закриваються, з клапаном або поворотними жалюзі. Вони забезпечують рух повітряпотоків тільки в одному напрямку, перешкоджаючи потраплянню в повітряводи пилу, сміття і холодного повітря в зимовий період. Зовнішні вентрешітки зазвичай виготовляються з алюмінієвих сплавів, пофарбованих стійкими до вигорання на сонці порошковими фарбами, однак зустрічаються і недорогі моделі з довговічного атмосферостійкого пластика, які за експлуатаційними характеристиками мало чим поступаються металевим. Єдиним недоліком пластикових решіток є вразливість до механічних пошкоджень — кажучи простіше, їх нескладно розбити або виламати, тому такі вироби зазвичай встановлюють на висоті не нижче другого поверху.

Зручно і практично — вентиляційні решітки з регульованими жалюзями  

Всередині ж приміщення пластикові вентиляційні решітки для витяжки є найоптимальнішим варіантом. Вони випускається найрізноманітніших розмірів і кольорів і можуть бути оснащені зручними поворотними жалюзями для регулювання пропускної здатності і напрямки руху потоків повітря. Вентиляційні решітки регульовані в обов'язковому порядку встановлюють на виході припливних повітропроводів вентсистем. Повертаючи жалюзі вручну або ж за допомогою сервоприводу, можна задавати оптимальну кількість свіжого повітря, що надходить в приміщення, для створення комфортної атмосфери. Універсальне виконання дає можливість монтувати вентрешеткі на стіни і перегородки, а також на вентиляційні отвори в дверних полотнах для забезпечення рівномірного перетікання повітря між приміщеннями.

Купить вентиляційну решітку зі зворотним клапаном для природної вентиляції в Україні

Найпростіший спосіб забезпечити природну вентиляцію кухні в міській багатоповерхівці — це вентиляційні решітки з клапаном, які монтуються поверх отвору, пробитого в зовнішній стіні. Вбудований в вентрешітки зворотний клапан вільно випускає назовні забруднене повітря, але не допускає зворотного потокуповітря з вулиці, щільно перекриваючи отвір і не пропускаючи всередину холод. Приплив свіжого повітря в такому випадку забезпечується періодичним відкриванням вікон або ж за допомогою спеціальної вентиляційної системи, вбудованої в віконні рами. Зворотними клапанами обладнуються також всі вентсистеми з механічним спонуканням — спеціальні прохідні клапани з приєднувальними фланцями вбудовуються в потрібних місцях прямо в повітроводи.