Навісні щити з місцем під лічильник

Продукція

У електричних ланцюгах сучасного будинку розподільний щит є найважливішою складовою, свого роду базисом, вихідною точкою, від якої розгалуджуеться квартирна електропроводка. Це не просто ящик для установки лічильника і блоку автоматичних вимикачів, а цілий комплекс водно-розподільного обладнання, на яке покладені такі основні функції:

  • Підключення квартири до вступного кабелю.
  • Впорядкований розподіл електроенергії по споживачах.
  • Контроль за її витратою.
  • Захист внутрішньоквартирних електромереж від перевантажень.
  • Запобігання несанкціонованого доступу до комутаційних пристроїв.
  • Захист обладнання від впливу вологи, пилу, ультрафіолетового випромінювання та інших несприятливих чинників.

За типом виконання щит електричний може бути вбудовуваним або ж накладним (навісним). Вбудовані моделі більш естетичні і зазвичай застосовуються для прихованої проводки, однак перед монтажем для них потрібно підготувати в стіні нішу досить великої глибини.

Де купити щит металевий навісний в Україні

Онлайн-магазин Капро-Київ пропонує найбільший вибір в Україні сертифікованої електротехнічної продукції, що повністю відповідає вимогам міжнародних і вітчизняних стандартів якості, надійності, безпеки в експлуатації.

Металеві розподільні щити відрізняються підвищеною міцністю, взломостойкостю і забезпечують достатній рівень антивандального захисту, тому їх зазвичай вибирають для установки комутаційного обладнання, розташованого в загальнодоступних місцях — на сходових клітках дев'ятиповерхових житлових будинків, в коридорах і холах будівель громадського призначення, а також в цехах промислових підприємств. При навісному монтажі установка займає мінімум часу і не вимагає ніяких додаткових оздоблювальних робіт, завдяки чому навісні щити вельми затребувані в умовах реконструкції, коли розподільні пристрої доводиться часто монтувати в приміщеннях з уже виконаною чистовою обробкою.

Щит електричний пластиковий навісний

Щит пластиковий навісний дуже практичний, відрізняється доступною ціною і простотою в монтажі за рахунок незначної ваги, не схильний до корозії і не потребує додаткового заземлення. Для виготовлення щитів застосовується не підтримуюча горіння термостійка пластмаса з поліпшеними ізоляційними властивостями. Усередині передбачені місця для установки електролічильника, а також модульних захисних автоматів, УЗО і т.п. Залежно від конструкції і габаритів щит навісний може бути однорядним або ж дворядним. При виборі найбільш відповідної моделі бажано залишати резерв на кілька модулів для можливості подальшого розвитку та модернізації електромереж. Невикористані гнізда при цьому закриваються заглушками. Кріплення щитка до стіни здійснюється за допомогою пластикових дюбелів швидкого монтажу або саморізів, якщо основа виконана з міцного матеріалу (наприклад, каркасні гіпсокартонні системи).

Практичне рішення — щити з розетками навісні

У стандартну комплектацію електрощитів відомих брендів зазвичай входять ізолятори, тримачі для проводів, заглушки, монтажні клемні колодки, пластрони, DIN-рейка і комплект дюбелів. Дуже практичним вирішенням цієї проблеми є установка на щиті 220-вольтової розетки, за допомогою якої можна оперативно підключити до мережі будь-який вид електроінструменту, зварювальний апарат або обігрівач. Моделі з розеткою зазвичай вибирають для приватних будинків, гаражів, промислових будівель, а також на будмайданчиках при влаштуванні тимчасового електропостачання. В останньому випадку встановлена ​​на щиті електророзетка стає незамінною і дозволяє без проблем підключати споживачів на ранніх етапах будівництва, коли проводка в будинку ще не розлучена і інших розеток просто немає.