Трансформатори напруги

Продукція

У нашій країні стандартною є мережева напруга в двісті двадцять вольт. Це досить велика величина, яка при аваріях або необережному поводженні може становити загрозу для здоров'я. Для підвищення безпеки електромереж в деяких регіонах, наприклад, в Північній Америці застосовується вдвічі менший вольтаж — сто десять вольт, а в країнах Європи широке поширення набула низьковольтна побутова техніка, яка живеться напругою всього в двадцять чотири або навіть дванадцять вольт. Воно абсолютно безпечно для людини, тому всі приміщення з підвищеною вологістю повітря рекомендується оснащувати саме низьковольтним електрообладнанням. Від мережі дванадцять/двадцять чотири вольта можуть працювати галогенні лампочки, дверні дзвінки, електробритви, системи сигналізації, деякі різновиди побутового насосного обладнання, а також компресори кондиціонерів, приводи вентиляційних систем та інше обладнання.

Побутовий трансформатор напруги, ціна в Інтернет-магазині

Зрозуміло, щоб вся низьковольтна побутова техніка могла працювати, для неї встановлюються окремі розетки, на які подається відповідна величина напруги. Його зниження з стандартних двохсот двадцяти вольт здійснюється за допомогою компактних трансформаторів напруги, які монтуються на розподільному щиті. На веб-сторінках онлайн магазину КАПРО-Київ представлений великий вибір модульних понижуючих трансформаторів різної потужності. Вони мають стандартні типорозміри і адаптовані для установки на DIN-рейку, що істотно прискорює і полегшує монтаж електрообладнання та комплектацію ввідно-розподільного щита. За рахунок компактних розмірів знижувальні трансформатори напруги (їх ще часто називають дзвінковими, розділовими або захисними) займають всього чотири стандартних модуля, так що разом з усією іншою комутаційної апаратурою і захисними автоматами вільно поміщаються в шафу порівняно невеликих габаритів.

Де купити трансформатор напруги в Києві?

В інтернет-магазині Капро-Київ Ви знайдете для підвищення безпеки всі трансформатори напруги від провідних європейських брендів. Вони випускаються з розділеними обмотками — вторинна екранована від первинної, завдяки чому здійснюється гальванічна розв'язка ланцюгів, виключається перетікання паразитних струмів і поява небажаної реактивної напруги внаслідок індукції електромагнітних полів. За таким принципом побудовані, наприклад, розділові трансформатори від добре знайомого нашому споживачеві німецького виробника HAGER. Вони оснащуються вбудованими пристроями для захисту від струмових перевантажень або коротких замикань і пропонуються в найпопулярнішому діапазоні вихідної потужності 25-30 ВА.

Продаж трансформаторів напруги в Україні

Розділові трансформатори HAGER розраховані на номінальну напругу мережі в двісті тридцять вольт змінного струму з частотою 50/60 герц і зберігають працездатність при його падінні до ста вольт або короткочасних скачках до двохсот шістдесяти. Якщо ж параметри напруги в домашній електромережі виходять за зазначені межі, необхідно використовувати стабілізатор, а в разі потреби — і підвищувальний трансформатор. Як неприпустимо висока, так і занадто низька напруга призводить до передчасного виходу з ладу побутової техніки, а також частого спрацьовування пристроїв захисного відключення. Компактні розділові трансформатори HAGER 24/12 Вольт випускаються в корпусі з білого термостійкого пластика, на який нанесено маркування приладу, принципова схема підключення та інша важлива для монтажників інформація.