Виробник Niessen (Ніессен) і його продукція

Продукція

У 2014 році компанія Niessen відзначила свій столітній ювілей. Завод Ниессен — найстаріше на Піренейському півострові підприємство по виробництву електроустановочних виробів (ЕУВ). Він був відкритий в 1914 р. Гільєрмо Ниссеном в містечку Гинтерия провінції Джизпузкоа. З 1975 р. після переїзду завод почав працювати у м. Сан-Себастьян (північна Іспанія).

З самого початку і до сьогоднішнього дня компанія не міняла свій профіль і стала неперевершеним виробником дизайнерських вимикачів/розеток. 

Незважаючи на свій солідний вік, а також вірність електроустановчої продукції, компанія постійно розвивається, удосконалюючи дизайн, механізми, фурнітуру та матеріали виготовлення за рахунок впровадження інноваційних технологій та інноваційних розробок.

Зараз Ниессен є частиною гігантського концерну ABB, зберігаючи при цьому всі елементи самостійного виробника оригінальних дизайнерських електротоварів.

Продукція Niessen

Дизайнери і інженери заводу займаються створенням популярних колекцій електричних інсталяційних виробів, відомих всьому світу в якості бренду Niessen.

З плином часу змінювалася форма, естетика, матеріали механізмів, оздоблення, кольорові рішення, параметри, призначення виробів. Випускалися нові лінійки, презентувалися колекції, розширювався асортимент.

Серед найбільш відомих у всьому світі колекцій компанії найбільш популярними є такі:

  • Tacto — з овальними центральними клавішами, рамками з художнього скла, комбінацій деревини, мармуру. Завдяки невеликим наборів рамок від виробника можливо змінювати зовнішній вигляд ЕУВ, підбираючи їх під інтер'єр приміщення.
  • Zenit — креативна лінійка з прямокутним футуристичним форматом панелей і клавіш. Матеріал обробки зазвичай дорогий, представлений сланцем, металом, склом або екзотичними деревними породами (венге, білий ясень).
  • Sky — новітнє елегантне дизайнерське рішення ЕУВ. У перекладі на російську означає небо. Представлена в двох унікальних форматах. Відрізняється поєднанням досконалості дизайну і чудовими матеріалами. 
  • Sky moon — ексклюзивна дизайнерська колекція з вишуканими формами. В перекладі означає небо і місяць. Дарує дотик винятковості — так характеризують свою колекцію дизайнери компанії. 

Нещодавно фахівці компанії презентували новітню колекцію Olas з пластичними вигнутими лініями, з теплим насиченим кольором рамок і м'яким ходом вимикачів.

Крім чисто естетичної привабливості всі вироби компанії відрізняються надійністю і безпекою, відмінно справляються з функціями управління і розподілу в електричних ланцюгах.

Прайс Niessen

Цінова політика компанії відрізняється демократичністю, незважаючи на дорогі матеріали і креативність виконання. Це пояснює підвищену конкурентоспроможність підприємства на ринку аналогічних товарів і популярність серед покупців. Крім того, відносно низька ціна товарів не йде на шкоду якості. Таким чином компанія підтримує оптимальний баланс між якістю і вартістю товарів.

Каталог Niessen від інтернет-магазину Капро

У магазині Капро представлена електрофурнітура Niessen, яку можна купити за цінами, наближеними до цін виробника.

В асортименті вироби, що належать до двох найпопулярніших колекцій:

  • Tacto — рамки одинарні, подвійні, потрійні і 4-х гніздові, клавіші, панелі розеток, супорти, механізми розеток/вимикачів і інша фурнітура. Основні кольори — шампань, перуанський сланець, антрацит, білий, срібло.
  • Zenit — датчики руху, лицьові панелі, рамки, вимикачі 1 і 2-х клавішні, проміжні і універсальні, розетки зі шторками (захист від дітей), з захисною кришкою, з заземленням, телефонні і телевізійні, диммери і інші пристрої. Основні колірні рішення   білий, срібло, антрацит.

Якщо ви цінуєте якість, естетичну привабливість, надійність, довговічність і доступні ціни   купуйте товари Ниессен в інтернет-магазині Капро.