Аварійні світильники

Продукція

Однією з найважливіших складових безпечної експлуатації громадських будівель, комунальних і державних установ є наявність аварійного освітлення. Воно покликане висвітлювати шляхи комунікації в разі нештатних ситуацій, коли внаслідок пожежі, стихійного лиха або аварійного відключення електроенергії будівля знеструмлюється і основне освітлення перестає працювати. Аварійні світильники повинні мати достатню яскравість, щоб висвітлити коридори, сходи і холи для безпечної евакуації людей з будівлі. Крім цього, також широко застосовуються аварійні покажчики, що світяться, якими позначають евакуаційні виходи, напрямок руху людей в разі евакуації, місця розташування пожежних кранів, зберігання вогнегасників та іншого протипожежного інвентарю.

Світильник аварійний вихід — ціна в інтернет-магазині

Оснащення будівлі аварійним освітленням і покажчиками евакуації є обов'язком його власника. У разі надзвичайної ситуації подібна обережність допоможе врятувати чимало життів, тому нехтувати вимогами пожежної безпеки неприпустимо. Для зменшення витрат можна придбати повний комплект аварійних світильників для оснащення будівель будь-якого типу в Інтернет-магазині. Тут дуже привабливі ціни і великий вибір інноваційних світлодіодних моделей, що відрізняються мінімальним енергоспоживанням і тривалим терміном безвідмовної служби.

Залежно від особливостей об'єкта і затверджених проектних рішень, можна вибрати світильники одного з чотирьох типів:

  • Однорежимні (постійної дії).
  • Дворежимні.
  • Комбіновані.
  • Автономні.

Аварійний світильник постійної дії в звичайний час використовується як основний, а в разі аварії перемикається автоматично на вбудовані або виносні акумулятори. Такі пристрої найбільш практичні і користуються попитом, незважаючи на більш складну конструкцію.

Де купити світильник аварійний стельовий в Україні

На Web-сторінках онлайн-магазина КАПРО-Київ можна легко вибрати найбільш підходящий світильник аварійний, ціна якого є найбільш оптимальною для виділеного бюджету. Світильники аварійні дворежимні нормально знаходяться в вимкненому стані, а включаються автоматично тільки в разі знеструмлення основної освітлювальної мережі. Їх також живлять від акумуляторів, дизель-генератора або ж від окремої лінії резервного (аварійного) електропостачання. У комбінованих моделей частина джерел світла підключена до аварійного живлення і зберігає працездатність в будь-яких умовах, тоді як інші живляться від звичайної електромережі. Світлодіодні аварійні світильники з власної батареєю зазвичай встановлюють в місцях, куди не проведено освітлювальна та розеткова мережа. В автономному режимі можуть працювати також і покажчики евакуаційних виходів або пожежних гідрантів — прокладати для їх підключення окрему лінію часто є недоцільним.

Недорого купити аварійний світильник у Києві  

Найбільш оптимальним за поєднанням вартості та експлуатаційних характеристик є аварійний світильник на світлодіодах з акумуляторним живленням. За рахунок незначного енергоспоживання він може тривалий час працювати без підзарядки, а добре продумана конструкція забезпечує йому компактні розміри і конкурентну ціну без найменшого збитку для надійності і довговічності. Дещо дорожче доведеться заплатити, якщо Ви хочете купити аварійні світильники постійної дії з люмінесцентними лампами, проте вони мають більш звичний вигляд, забезпечують високу яскравість світла, а за габаритами адаптовані для монтажу в дуже популярні офісні модульні підвісні стелі типу Armstrong.