Щит розподільчий підлоговий

Продукція

Розподільні щити необхідні для облаштування правильного підключення до загальної електросистеми і розподілу енергії по будинку, поверху, квартирі або групі приладів. Підлогові моделі — це різновид розподілщитів, що встановлюється безпосередньо на підлогу. Як правило, вони мають досить великі розміри і виготовляються з металу.

Характеристики і види розподілщитів підлогових

Підлогові розподільні щитки використовуються переважно на об'єктах, що мають велику кількість споживачів. Покриття для установки мають великі габарити, тому їх нерідко називають розподільними шафами. У цьому електротехнічному оснащенні передбачена велика кількість місць на DIN-рейці, а також можливість підключення великих монтажних панелей.

Оскільки розподілщити з підлоговим розміщенням виготовляються переважно з металу, вони розраховані на використання на вулиці. Вироби мають високий рівень захисту — IP55, IP65. Це означає, що вони витримують температурні коливання, впливу кліматичних факторів, захищають від попадання сторонніх предметів і сміття. Наявність спеціального ущільнювача по контуру дверцятат і на підводах для проводів захищають розміщені всередині кабелі і прилади від попадання пилу і вологи. Установка коробів для розподілу енергії виконується як на вулиці, так і в приміщеннях (навіть при підвищеній вологості). Стійкість до корозії і впливу біологічних агентів забезпечує покриття поверхні щита спеціальною порошковою фарбою.

Конструктивно розподілщити представляють собою великий короб з однією або двома дверцятами. Саме дверцята можуть бути глухими металевими або оснащуватися вставками з прозорого пластика. Крім того, для таких розподільних шаф передбачені додаткові засоби захисту:

  • Магнітні засувки.
  • Замки.
  • Затвори.

Ручка на дверцятах може бути у вигляді поглиблення або ж як стандартна накладна. При необхідності всі допоміжні елементи (ручки, засоби захисту, ущільнювачі) можна придбати окремо.

Фіксація установки виконується переважно за допомогою анкерів до стін і до підлоги. Це забезпечує додаткову стійкість — навіть в разі рухливості ґрунтів розподілщитів не зрушиться з місця, а значить і електропостачання залишатиметься безперебійним.

Замовити щит розподільний підлоговий в Києві недорого

Український інтернет-магазин Капро пропонує розширений вибір розподільних підлогових щитів за помірними цінами. У каталозі ви знайдете таку продукцію:

  • Hager.
  • IEK.
  • Білмакс.
  • Щити для розподільчих пунктів.

Продукція від українських та іноземних виробників доступна в розширеному виборі моделей, розмірів і навіть кольорів.

Всі вироби відповідають високим стандартам і нормам безпеки, підтвердженням чого є відповідні сертифікати. Перед відправкою клієнту співробітники магазину проводять додаткову перевірку товару.

Вироби, що продаються в компанії Капро-Київ, доступні як для роздрібної покупки від 1 одиниці, так і для оптового замовлення в будь-якій кількості. Детальний опис кожної позиції дозволить без проблем зробити вибір. Якщо вам все ж знадобиться допомога, скористайтеся безкоштовною консультацією компетентних співробітників магазина.

Телефонуйте і замовляйте розподілщити з напільною установкою за адекватною ціною — в Капро вам забезпечені вигідні умови придбання, першокласна якість і прискорена доставка по всіх регіонах України.