Вентилятори дахові

Немає жодного товару в цьому розділі.

Дахові вентилятори експлуатуються на дуже великій кількості об'єктів — їх монтують в приватних будинках, супермаркетах, на промислових підприємствах, в офісах, гіпермаркетах, складських приміщеннях, ресторанах і т. д. Установка вентиляторів на покрівлі економить простір всередині будівель і значно скорочує кількість вентиляційних шахт.

Вентилюючі установки для даху — особливості і принцип роботи

Принцип дії визначається типом вентильованого приладу, який може бути:

  • Осьовим, що переміщує повітряний потік уздовж осі електродвигуна і мають ККД до 80%.
  • Відцентровим — переміщує повітряний потік під прямим кутом до осі корпусу і потім відкидаэ їх від стінок під дією відцентрової сили. Це робить можливою вентиляцію навіть при сильному вітрі.

Конструктивно вентилятор, монтуємий на покрівлі, складається з таких основних елементів:

  • електричного двигуна, який представляє собою 3-х фазний двигун;
  • основи, що використовується для надійного кріплення пристрою на майданчику;
  • кожуха, формує повітряні потоки;
  • конфузора — розтруба для забору повітря всередині приміщення.

Додатково вентилятор може бути оснащений дефлектором для захисту від опадів і термодатчиками для контролю температури двигуна, розмикає ланцюг при його перегріві.

Дахові вентилятори — характеристики і диференціація

Серед вентиляторів, встановлених на покрівлі, можна виділити такі види:

  • Дахові вентилятори витяжні зазвичай оснащені автоматичним регулятором і антивібраційними пристосуваннями.
  • Димовитяжні моделі можуть бути з вертикальним потоком повітря і горизонтальним. Призначені для ефективного видалення продуктів горіння, що мають температуру від 300 до 450 градусів. Мають захисну парасольку від попадання опадів.
  • Осьові вентилятори в основному використовуються в одноповерхових будівлях з короткими повітроводами і мають високий ККД. Лопаті виконуються з антикорозійної високоміцної сталі, а крильчатка з алюмінієвого сплаву.
  • Радіальні вентиляційні пристрої монтуються безпосередньо над приміщенням, складаються з основи, колеса з крильчаткою, мотора. Володіють високим ККД і потужністю. Застосовуються в системах з високим аеродинамічним опором. Особливістю таких моделей є загорнуті назад лопаті. Можуть мати ряд додаткових пристосувань, наприклад, у вигляді захисного ковпака. Він не тільки перешкоджає попаданню атмосферних опадів, але і підвищує ККД за рахунок перетворення динамічного тиску в статичний. Виконуються такі вентилятори з матеріалів, стійких до корозії.

Випускаються і інші моделі зі специфічними функціями — з захистом від вибухів на вибухонебезпечних виробництвах, для посилення камінної тяги в місцях з використанням відкритого вогню і т. п.

Дахові вентилятори не можуть бути встановлені на похилому або нерівному даху. Для таких випадків передбачено використання спеціальної монтажної склянки або вирівнюючої цегляної (бетонної) площадки.

Де в Україні купити дахові вентилятори, ціна яких буде оптимально співвідноситься з якістю?

Компанія Капро-Київ вже давно займається поставками електротехнічного і інсталяційного обладнання. Асортимент продукції постійно оновлюється і розширюється. Високоякісні вентиляційні пристрої — результат такої політики компанії.

В каталозі інтернет-магазину Капро представлені різні категорії вентиляторів. Якщо ви бажаєте придбати якісне, надійне, довговічне і високопродуктивне вентиляційне обладнання за доступною ціною — звертайтеся до Капро-Київ.