Продукція Ensto (Енсто)

Продукція

Підприємство Ensto зараз є комплексом організацій, які пропонують технологічні рішення для таких напрямів, як ЛЕП, електропостачання та освітлення. Також компанія випускає продукцію для електротранспорту і суднобудування.

Підприємство засновано в 1958 році в місті Порвоо. Отримало визнання за випуск устаткування і систем, які раніше ніхто не пропонував. Інноваційність і висока якість виробів завоювали довіру покупців і привели компанію Енсто до успіху.

Головною відмінністю продукції від Енсто в каталозі компанії Капро-Київ є те, що ці пристрої є інтелектуальними електричними рішеннями, які дозволяють підвищити рівень безпеки, розширити функціональність, забезпечити ефективність і надійність інтелектуальних мереж, будівель і транспортних засобів.

Спочатку це підприємство було сімейним бізнесом, а зараз у ньому працює понад 1600 професіоналів у США, країнах Європи та Азії. Енсто працює в двох бізнес-напрямках:

 1. Smart Buildings. В рамках цього напрямку розробляються рішення з орієнтацією на людину, побудовані на високих технологіях та призначені для використання у сферах електропостачання, освітлення, а також зарядка електромобілів. Ця продукція розширює функціональність будівель, підвищує їх ефективність.
 2. Utility Networks. Компанія розробляє і випускає інтелектуальні енергосистеми, призначені для LVDC, а також автоматизація і контроль мереж та якість електрики. Пропоновані в Ensto каталозі рішення для повітряних ЛЕП і підземних кабелів служать основою для безперебійної роботи «розумних мереж».

Прайс Ensto

Бренд Енсто в Україні представлений досить широко. Варто зазначити, що продукція цієї компанії містить в собі інноваційні рішення, що позначається на її вартості в бік невеликого подорожчання. Однак ціна виробів повністю виправдана в силу їх високотехнологічності, можливості інтеграції в систему «розумний будинок», надійності, абсолютної безпеки та безперебійності.

Каталог Ensto

Від компанії Ensto купити можна продукцію в таких категоріях:

 • Повітряні лінії. У цієї категорії представлені лінії електропередачі до 1 кВ, лінії електропередачі 6-35 кВ, а також обмежувачі перенапруг (ОПН).
 • Кабельні лінії. Ця група включає в себе кабельні муфти на напругу до 1 кВ, рішення для кабельних ліній на напругу 10-35 кВ, наконечники та з'єднувачі, комплектуючі для мереж освітлення, різний інструментарій.
 • Network automation — рубильник нового покоління для інтелектуальних мереж.
 • Якість електроенергії. Тут представлено два симетрувальних трансформатора Ensto Phase Balancer.
 • Інструменти для монтажу. Група представлена такими розділами, як заземлюючі пристрої, ручний інструмент, усе для роботи під напругою, вимірювальне обладнання, монтажні ролики, затискачі, панчохи й інші інструменти.
 • Шафи та корпуси. Продукція розділена на такі групи, як термопластикові корпуси, комплектні клемні коробки, корпуси з поліестеру, модульні корпуси, корпуси з алюмінію, додаткові комплекти, загальні корпус аксесуари.
 • Промислові компоненти. Розділ включає в себе клеми, вимикачі навантаження, а також підстави для плавких запобіжників.
 • Вогнестійкі розподільні коробки.
 • Світильники.
 • Опалення і антилід.
 • Система Enstonet.
 • Розеткові стійки.
 • Інша продукція.

Замовляйте продукцію від Ensto в Україні в інтернет-магазині Капро. Прийнятні ціни, гарантія від виробника та експрес-доставка в будь-яке місто країни вам забезпечені.