Люмінесцентні світильники

Продукція

Світильник люмінесцентний використовується переважно для освітлення житлових, адміністративних і промислових приміщень. Особливістю застосування даного пристрою в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання є більш економне споживання електроенергії.

Таке джерело світла складається з таких конструктивних елементів:

 • Ємність з внутрішнім покриттям люмінофором.
 • Дві вольфрамові спіралі на краях, покриті шаром барію оксиду, що виконують функцію катодів.
 • По 2 металевих штиря на кожному кінці лампи для створення підключення до електромережі.
 • Інертний газ з парами ртуті.

Саме газ під впливом електричного поля і дозволяє отримати необхідне світло.

Купити люмінесцентний світильник можна практично для будь-якого приміщення, оскільки він може комплектуватися додатковим захистом від впливу шкідливих факторів. Також такі пристрої мають і ряд інших позитивних характеристик:

 • Підвищення світловіддачі — лампа в 20 Вт цілком здатна замінити звичайну лампочку розжарювання в 100 Вт.
 • Можливість вибору відтінку освітлення.
 • Збільшений термін експлуатації, що дозволить економити на освітленні об'єктів, особливо при масовому використанні в великих містах, наприклад, Києві.
 • Випромінюване світло розсіяне, що помітно збільшує освітлювану площа.

Відповідно, незважаючи на досить високу ціну такого освітлення подальша економія дозволяє отримувати вельми помітні плюси.

Світильники з люмінесцентними лампами — ціна і вибір

Сьогодні подібний вид освітлювальних приладів представлений в значному асортименті. Зокрема, вони використовуються в таких варіантах:

 • Промислові. Відрізняються від інших видів наявністю вибухозахисту, що робить їх експлуатацію на промислових об'єктах безпечнішою. ​​
 • Офісні. Мають кілька варіацій конструкції. Основною відмінністю є кількість використовуваних ламп. У більшості випадків це 2 або 4 штуки на кожен пристрій.
 • Лінійні. Мають довгу витягнуту форму. Використовуються для освітлення великих за площею приміщень.
 • Кутові. Застосовуються переважно для кухні. Монтуються в кутку між стінкою і стелею.
 • Вбудовувані. Подібні конструкції можуть монтуватися в підвісній, натяжній або рейковій стелі, створюючи ефект цілісності стельового покриття і забезпечуючи достатній рівень світла.

Особливо популярні люмінесцентні світильники в Україні відносяться до останньої категорії. Саме вони використовуються при монтажі стель Армстронг, які поширені в різних типах приміщень.

Монтаж освітлювальних приладів здійснюється на стіні, стелі, колоні або спеціально підготовленій несучій конструкції. Неподалік від місця установки лампи зазвичай монтується відповідна розетка, необхідна для підключення освітлювача до електромережі.

Люмінесцентні світильники — купити в Україні

Компанія Капро пропонує великий асортимент люмінесцентних світильників, купити в Києві і інших містах країни які тепер можна оптом і в роздріб. Представлені товари як імпортних, так і вітчизняних виробників, які повністю відповідають вимогам безпеки і якості.

Кожен продукт супроводжується докладним описом з переліком технічних характеристик. Також можна отримати професійну консультацію у співробітників компанії Капро-Київ. Прискорена обробка заявок дає можливість оперативно відправляти замовлення клієнтам, що дозволить вам вже скоро приступити до експлуатації придбаних освітлювальних приладів.