Продукція Berker (Беркер)

Продукція

Відома в усьому світі компанія Berker була організована в 1919 р. братами Беркер. Це сімейне підприємство являло собою невелику майстерню з виготовлення електротехнічних виробів і займало всього 40 м². Розміщувалося в містечку Шальксмюле Зауерланда. А вже через 2 роки в 1921 р. воно переїхало в нове, більш просторе приміщення місцевої кузні. 

Подальший період існування компанії ознаменувався розробкою першого поворотного вимикача. Функціональність, естетика і технічне виконання зробили вимикачі компанії Беркер класикою у сфері установчої електротехніки.

У 1948 році фірмою був випущений перший водонепроникний поворотний вимикач з пластмаси. Надалі компанія запатентувала свою штепсельну розетку, розробила багатоконтактну розетку для столу, почала випускати перші вимикачі з підсвічуванням.

В кінці 60-х початку 70-х рр. був налагоджений випуск модульних з комбінованими кришками вимикачів з корпусом з нержавіючої сталі. До кінця 20 століття фірма експериментувала з різними дизайнами ─ скляні кришки, імітації під червоне дерево, золото або мармур, декоративні кільця, позолочені накладки, кругле, квадратне і комбіноване виконання. 

У 2004 році в асортименті з'являється перший розумний вимикач. Перше десятиліття 21 століття було присвячено впровадженню у виробництво інноваційних матеріалів ─ реактопласта, дуропласта, мідного сплаву з антибактеріальними властивостями. В цей же час продовжує розвиватися напрямок інтелектуальних вимикачів для розумного будинку ─ з'являються перші сенсорні елементи керування світлом, відкриттям жалюзі, штор та іншими функціями системи.

На сучасному етапі свого розвитку компанія Беркер займає одне з лідируючих положень на світовому електротехнічному ринку. Її продукція використовується в житловому, комерційному та промисловому секторах, а також в автопромі, на водному транспорті (яхти та катери), трейлерах і кемпінгах.

Успіхом компанія зобов'язана насамперед унікальному дизайну, точності форм вироблених ним розеток, вимикачів і аксесуарів до них, а також максимальної функціональності продуктів.

Прайс Berker 

Вартість виробів перш за все формується за рахунок таких факторів:

  • Використання якісних матеріалів ─ ударостійкий, практично негорючий пластик, витримує температуру до 950 градусів, стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
  • Конструктивні особливості ─ оцинковані поверхні, монтаж вроспір і на гвинтах, контакти з електротехнічної бронзи.
  • Дизайнерські рішення кришок і рамок, їх формат і стилізація під різні матеріали.
  • Сумісність розеток з виделками будь-якого стандарту ─ європейськими та вітчизняними.

Все це знаходить своє відображення в ціні. Магазин Капро-Київ пропонує продукцію ТМ Berker за ціною, максимально збалансованою з якістю.

Каталог Berker

Магазин Капро відрізняється величезним вибором розеток і вимикачів від Беркер, представлених різними серіями:

  • 1930 ─ механізми і панелі для розеток і поворотних вимикачів.
  • Arsys ─ багатогніздові рамки, накладки, внутрішні механізми, клавіші, розетки із заземлюючим контактом і ін. 
  • B3 ─ одинарні, подвійні і потрійні рамки.
  • B7 Glass ─ рамки, клавіші, розетки зі шторками, панелі для димерів.
  • K5 ─ панелі з нержавіючої сталі та алюмінію.

Крім вище перерахованих в асортименті розетки, вимикачі та аксесуари інших серій. Переглянути їх можна на сторінці бренду, на якій представлені всі розділи. Якщо вам потрібен якісний, надійний, естетично досконалий і безпечний електротехнічний продукт, замовляйте ТМ Berker в інтернет-магазині Капро-Київ.