Розподільні щити

Продукція

Електрика використовується практично у всіх будівлях, а значить передбачається використання чималої кількості різної техніки. Щоб організувати прийом і розподіл електроструму, застосовується розподільний щиток.

Особливості щитів силових розподільних

Розподільчий силовий щит представляє собою пристрій, який використовується для розподілу електроенергії по всьому приміщенню або ж його окремій зоні. Таке обладнання також називають розподільним пунктом. Щити застосовують для електромереж з напругою не більше 1000 В і при частоті до 60 Гц. Установки застосовуються в квартирах і на поверхах, в приватних будинках, на підприємствах, виробництвах і в адміністративних будівлях.

Розподільчий щит може бути:

  • Головним. Такий щиток потрібен для введення енергії та її розгалуження по квартирі або цілого будинку. Відмінною особливістю є здатність працювати в мережі, що має глухозаземлений нульовий дріт, а також можливість вести облік вхідного струму. Устаткування застосовується з метою захистити електролінії від стрибків напруги, а також різних за силою і характером витоків енергії.
  • Груповим. Монтаж цього типу щитків виконується для організації контролю чітко визначених груп споживачів електроенергії (наприклад, побутової техніки, пристроїв освітлення і т.п.). Оснащується автоматами, контролюючими процес споживання енергії. Саме за рахунок останніх в разі потреби можна швидко виконати повне знеструмлення групи споживачів.
  • Квартирним. Аналогічний групового, проте використовується для груп споживачів, в які входять не однотипні прилади, а вся техніка і електрообладнання, яке використовується в одній квартирі.
  • Поверхового. Аналогічний групового і квартирному з тією відмінністю, що група споживачів складається з квартир на поверсі, де встановлений щиток.

Які бувають щити розподільні металеві?

Розподільні щити виготовляються з металу, мають різні розміри, можуть оснащуватися полками. Як правило, мають дверцята – глухою або зі скляною вставкою. Однак якою б не була внутрішня конфігурація виробів, всі вони діляться на такі види:

  • Навісні і накладні. Вони фіксуються на стіну. Цей варіант найбільш затребуваний, частіше використовується для квартирного і поверхового розподілу.
  • Вбудовувані. Їх монтують в спеціально відведені ніші в стінах. Такі моделі найкраще купувати для котеджів – там вони виконують захисну функцію максимально ефективно.
  • Підлога. Вони найбільші за розміром, встановлюються безпосередньо на підлогу. Використовуються як загальнобудинкові, на виробництвах, в офісних центрах і на інших великих об'єктах, де потрібен значний поділ електропотоков і їх коректний розподіл.

Купити електричний розподільний щит за доступною ціною в Україні

Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує широкий вибір розподільних щитків за прийнятною вартістю. В асортименті представлена ​​продукція українських виробників, а також зарубіжних відомих брендів. Всі вироби перевірені на відповідність українським стандартам якості і вимогам безпеки, що підтверджує наявність всіх сертифікатів. Перед відправкою клієнту кожен щиток перевіряється додатково.

Кожен клієнт може оформити замовлення на роздрібну або оптову покупку електрообладнання. У компанії Капро діють вигідні умови для придбання від 1 одиниці товару.

При необхідності скористайтеся безкоштовною консультацією досвідчених співробітників магазина. Ви завжди можете розраховувати на компетентну допомогу, доброзичливе обслуговування, швидке виконання замовлення і прискорену доставку.