Джерела безперебійного живлення

Продукція

Головною вимогою до електропостачання є надійність і безперебійність роботи мережі. Однак в реальності перебої мають місце в побуті, на адміністративних об'єктах і підприємствах різних типів. UPS покликаний мінімізувати втрати, пов'язані з раптовим знеструмленням або зниженням якості поставляючого струму.

Джерело безперебійного живлення для будинку допомагає не втратити важливі незбережені файли на комп'ютері, якщо має місце зниження якості або різке вимикання електроенергії. Крім того, джерела безперебійного живлення для котлів дозволяють попередити охолодження води в трубах і самому нагрівачі, тим самим знизивши ризики поломки для чутливих елементів техніки.

Безперебійник UPS являє собою агрегат, завдання якого — забезпечення споживаючих приладів енергією в разі знеструмлення в основній мережі на нетривалий час. Також цей агрегат виконує такі завдання:

  • Зниження перешкод, що виникають в ланцюгах зі змінним струмом.
  • Утримання значень напруги в необхідних межах.
  • Підтримка оптимальної частоти напруги 50 Гц.

Безперебійник для комп'ютера дає можливість уберегти чутливу техніку від негативних факторів мережі і дає запас часу, щоб зберегти важливі файли і коректно завершити роботу ПК. Одночасно з тим джерело безперебійного живлення для газового котла або іншого водонагрівача підтримує подальше функціонування насоса, що відповідає за циркуляцію води в системі обігріву, а також підігрів і підтримання температури води в баку. Замовити ІБП для водонагрівача раціонально з двох причин:

  • Ціна ДБЖ буде менше, ніж витрати на регулярні ремонти котла.
  • Термін служби водонагрівача буде більше, а кількість його неполадок зведеться до мінімуму.

Крім цього, бесперебойник для приватного будинку забезпечує коректне функціонування вентиляційної техніки і електрообігрівачів, що особливо важливо в холодну пору року.

Для виробництв наявність ДБЖ — це істотне зниження ризиків фінансових втрат, пов'язаних з неполадками обладнання та браком продукції через раптове припинення електропостачання.

Акумуляторні джерела безперебійного живлення включають в своїй конструкції батареї, які і забезпечують підтримання значення напруги в заданих межах, нехай і не дуже тривалий час. Як правило, така техніка оснащується світловими і звуковими індикаторами, що сповіщає користувачів про необхідність вживлення заходів для запобігання аварійної ситуації.

Конструктивно ДБЖ бувають:

  • Резервні. При знеструмленні має місце моментальне перемикання на резервне автономне джерело. У конструкції є АКБ і інвертор.
  • Лінійно-інтерактивні. Включають в себе АКБ і стабілізатор.

Джерело безперебійного живлення купити пропонується в таких форматах:

  • Централізовані. Застосовуються для підтримки надійності мережі для багатоповерхового будинку або його окремого поверху, на електровході в офісний центр, адміністративний об'єкт або невелике підприємство.
  • Розподілені. До них відноситься джерело безперебійного живлення для квартири або окремого невеликого будинку, виділеного виробничого обладнання (потрібні до агрегатів на великому підприємстві).

Джерела безперебійного живлення — купити в Україні недорого

В інтернет-магазині Капро представлений багатогранний вибір безперебійників з гарантією якості. Джерело безперебійного живлення купити в Києві і з доставкою по всіх регіонах України можна як в роздріб, так і оптом.

У продажу представлені вироби вітчизняних і зарубіжних виробників. Вся продукція відповідає українським стандартам і вимогам безпеки.

Щоб замовити онлайн джерела безперебійного живлення, просто заповніть форму на сайті або ж зателефонуйте менеджеру. При необхідності скористайтеся безкоштовною консультацією та допомогою співробітників Капро-Київ. Тут на бесперебойники ціни завжди залишаються прийнятними і обгрунтованими. Додаткова перевага — прискорена адресна доставка і регулярні акції.