Датчики руху

Продукція

Датчик руху — електричний пристрій, що реагує на зміну позиції об'єкта, вловлює спеціальними хвилями. Після потрапляння рухаючого об'єкту в зону дії, активізується сенсорна система, яка передає при необхідності дані на комп'ютер або пристрій, що управляє.

Використання подібного обладнання дає можливість відстежувати характер переміщення по об'єкту, а також налаштовувати інші пристрої на автоматичне включення при входженні в зону дії відслідковує приладу.

Датчик руху вуличний відрізняється від встановлюваних в приміщенні великим радіусом дії. Також необхідно відзначити наявність додаткового захисту від шкідливого впливу навколишнього середовища. Подібні системи часто можуть заряджатися від сонячних батарей, встановлених на їх кришці.

Різновиди відслідковуючих приладів

Залежно від того, які функції виконує обладнання, де воно кріпиться і який тип джерела живлення має, воно поділяється на різні категорії.

Якщо враховувати джерела живлення, то можна виділити два види:

  • Бездротові датчики руху , живлення яких здійснюється від акумуляторів.
  • Провідні — електроживлення йде від мережі.

За виконуваних функцій виділяються такі варіанти:

  • Датчики руху охоронні .
  • Прилади, що активують різне обладнання, включаючи освітлення.

Особливо популярними останнім часом стають датчики руху для включення світла . Їх установка здійснюється в під'їздах багатоповерхових будинків, на вулицях біля торгових точок, а також в інших місцях, де подібний пристрій буде затребуваним.

Виходячи з того, де монтується прилад, можна виділити такі його різновиди:

  • Датчик руху стельовий.
  • Кутовий або настінний.

Особливістю стельового агрегату є його робота в діапазоні 360 градусів, що дозволяє охоплювати велику територію. Однак застосування такого типу призводить до досить частих помилкових спрацьовувань. У той же час настінні (кутові) мають більш обмежений діапазон спрацьовування, проте і володіють меншою кількістю помилкових включень.

Бездротові датчики руху охоронні монтуються зазвичай у вуличних умовах. Це дозволяє забезпечити захист території від проникнення сторонніх, а також позбавляє від необхідності проведення коробів для подальшої прокладки проводки для живлення устаткування. Також подібний підхід дає можливість краще приховати пристрій від сторонніх очей.

Впорядкувати обладнання можна виходячи з того, в приміщенні вони встановлені або зовні:

  • Зовнішні датчики руху .
  • Внутрішні.

Зовнішні відрізняються досить великим радіусом дії, який в окремих випадках може досягати позначки в 500 метрів. Подібні пристрої будуть особливо ефективними в тих ситуаціях, коли необхідно охопити значні території.

Де можна купити в Україні?

Компанія Капро пропонує клієнтам широкий асортимент продукції, яка повністю відповідає вимогам якості та безпеки. До всіх товарів наведено опис і перелік характеристик, що дозволяє легко підібрати необхідне обладнання для кожного конкретного випадку. При необхідності можна отримати професійну консультацію від співробітників Капро-Київ.

Клієнтам компанії доступна можливість оформлення великого оптового або невеликого роздрібного (від 1 одиниці) замовлення. Співробітники проводять прискорену обробку заявок, що дозволяє здійснювати оперативну відправку товарів клієнтам.