Устаткування для електропостачання

Продукція

Електропостачання житлових будинків, адміністративних об'єктів і підприємств різного типу являє собою систему, завдання якої — подача електрики до споживачів, його розподіл і забезпечення безперебійної роботи мережі. У систему самі споживачі енергії не входять, однак вони враховуються при розрахунку складових такої системи.

Устаткування для електропостачання

Електропостачання будинку і підприємства має на увазі однакову структуру системи:

 • Джерела. До них відносяться ТЕС, вітрогенеруючі установки, сонячні батареї.
 • Оснащення для передачі електроенергії. У цю групу входять кабелі, повітряні лінії і електрична проводка.
 • Устаткування для перетворення енергії в електропостачанні будівлі. До нього відносяться інвертори, трансформатори, випрямлячі.
 • Захисні прилади. До цієї категорії відносяться всі споруди, які забезпечують захист від перенапруги мережі і короткого замикання.

Вимоги до електропостачання цеху, підприємства і вдома

Будь-яка система з постачання електрикою повинна відповідати таким вимогам:

 • Забезпечення безперебійної роботи. Надійність електропостачання — найголовніша вимога. Система повинна працювати без збоїв, безперервно і цілодобово. Також вона повинна бути стійкою до багатьох зовнішніх факторів і впливів.
 • Безпека експлуатації. При цьому враховується безпека як споживає техніки, так і людини, що її використовує. Особливо це важливо для електропостачання житлового будинку.
 • Якість. Електроенергія повинна поставлятися без втрати її характеристик і якості, тобто з потрібними напругою і амперажем, а також з опором, заданим вимогам підключаємого споживаючого пристрою.

Електропостачання приватного будинку

Для приватного будинку питання електрифікації досить просте. Від джерела енергія подається на підстанцію. Тут вона проходить через трансформатор і розподіляється до окремих будинків. В «живлюючому» будинку струм на вході надходить до распредщітку, в якому обов'язково є електролічильник. На цьому етапі електропостачання заміського будинку стає більш персоналізованим: важливо і те, яке ще обладнання для електропостачання заміського будинку в щитку і після нього буде використовувати власник житла.

Устаткування для електропостачання житлового будинку

Житлові багатоквартирні будинки «живляться» майже так само, як і приватні. Відмінність в тому, що на вводі в будинок стоїть розподільний щиток, від якого електрику розділяється по поверхах, а вже на кожному поверсі є додатковий розподілщиток для поквартирної подачі електрики. У кожній квартирі — свій лічильник, можливе використання додаткових пристроїв.

Електропостачання підприємств

Електропостачання цеху промислового підприємства більш складне. Воно передбачає організацію на самому підприємстві власної міні-підстанції та розподіл електрики між адміністративними елементами підприємства і його цехами. При цьому для кожного цеху розраховується і облаштовується своя підсистема енергопостачання. На важливих виробничих ділянках установлюються блоки безперебійного живлення.

Купити обладнання для електропостачання будинку і підприємства за низькою ціною в Києві

В інтернет-магазині Капро ви можете придбати таку продукцію для електропостачання квартири, будинки і підприємства:

 • Трансформатори струму.
 • Стабілізатори.
 • Джерела безперебійного живлення.
 • Трансформатори напруги.
 • Лічильники електроенергії.
 • Устаткування для лічильників.
 • Зарядні станції для електромобілів.

В асортименті представлено обладнання для електропостачання приватного будинку і підприємств, що випускається українськими і зарубіжними виробниками. Продукція відповідає стандартам якості і вимогам безпеки.

Телефонуйте і замовляйте вироби за прийнятною ціною, скориставшись безкоштовною консультацією та допомогою менеджерів.