Виробник Blauberg (Блауберг) і його продукція

Продукція

Створена компанія Blauberg була в 1900 році Карлом Августом Блаубергом і випускала вона сталеві димоходи. На даний момент німецький концерн займає одне з лідируючих місць серед виробників вентиляційних систем, має представництва по всьому світу і підприємства в основних регіонах збуту, в тому числі 7 заводів в Європі. Освоєння ринку України почалося в 1992 році. Зараз на території країни розташовані дистриб'юторський центр компанії Blauberg в Україні і дочірнє підприємство Вентс. Після України почалося планомірне освоєння ринків Східної Європи (Польща — 1997, Угорщина — 1993), Росії (1994), США (2004). У 2014 році було відкрито представництво компанії в Китаї. 

Blauberg — виробник електротехнічної продукції вентиляційного призначення

Основні категорії товарів, вироблених компанією Блауберг можна об'єднати в такі категорії:

 • Витяжні вентилятори побутового призначення — пристрої для ефективного видалення забрудненого повітря з приміщень кухні, ванної кімнати, санвузли. Посилюють природну вентиляцію і відрізняються доступною ціною. Випускаються різні моделі класичні, дизайнерські, віконні, з жалюзі, інтелектуальні та ін. 
 • Промислові і комерційні вентилятори — дахові, осьові, відцентрові, шумоізольовані, агрегати для повітряного опалення/охолодження та ін.
 • Рекуператори Blauberg для побутового використання — пристрої, що видаляють забруднене і подають чисте повітря в приміщення. Деякі моделі влаштовані так, що подача чистого повітря поєднується з його підігрівом при проходженні через регенератор. Здатні працювати навіть в повністю герметичних приміщеннях з щільно закритими вікнами. 
 • Канальний тип вентилятор Blauberg — відрізняється частково прихованим способом монтажу в вентиляційних каналах, ефективністю і невибагливістю. Випускаються такі види — для круглих і прямокутних каналів воздуховодів, реверсивні, камінні.
 • Вентиляційні установки побутового призначення — відрізняються здатністю працювати в двох режимах — припливному і припливно-витяжному. Встановлюються в торгових залах, великих офісах, приватних будинках великої площі. 
 • Провітрювачі — підтримують постійний приплив свіжого повітря (при бажанні цілодобово) з регулюванням його вологості. Можуть бути за способом монтажу стіновими або віконними.
 • Системи та приладдя для димовидалення і вентиляції — дахові, осьові, для критих парковок, димові і затримуючі розповсюдження вогню клапани. 
 • Вентиляційні аксесуари — вставки для поглинання шуму і вібрації, фільтри, заслінки, клапани, охолоджувачі, сифони, регенератори рекуператорів, повітроводи, решітки, монтажні пристосування та ін.

Прайс Blauberg

Завдяки тому, що випускається німецьким концерном продукція для України практично вся проводиться на дочірньому підприємстві Vents, ціна на цю торговельну марку відрізняється доступністю для пересічних покупців. А німецькі технології у виробництві товарів Вентс забезпечують високу якість, надійність, ефективність і довговічність служби всіх продуктів цієї компанії. Продукція концерну Blauberg, купити яку пропонує інтернет-магазин Капро, відрізняється оптимальним співвідношенням демократичної ціни та відмінною якістю.

Каталог Blauberg в інтернет-магазині Капро

Каталог вентиляторів Blauberg у магазині Капро представлений такими категоріями товарів:

 • Настінні моделі   представлено вентиляторами з різними наборами опцій — з наявністю таймера або/і вимикача, реле вологості + вимикач.
 • Рекуператор Блауберг — кімнатні установки з регенерацією тепла і вологи. Ефективність рекуперації до 93%, керамічний тип теплообмінника, окремі моделі можуть управлятися через Wi-Fi зі смартфона, планшета з ОС Android або iOs.
 • Решітки вентиляційні та аксесуари.

При потребі поліпшення вентиляції вашого будинку, офісу або комерційного підприємства — купуйте рекуператори і вентилятори Блауберг у магазині Капро. Німецька якість, українські ціни гарантовані.