Лінійна арматура для СИП

Продукція

Фіксація проводів СІП виконується за допомогою кріпильної арматури. Так називають все різноманіття виробів, що застосовуються для фіксації проводки на опорах, стінах будинків, при монтажі кабелів в ході приєднання споживача, а також для стикування з силовим проводом, укладених під землею. На сьогодні арматурні вироби випускаються з урахуванням особливості сучасної кабельно-провідникової продукції. Якщо монтаж арматури виконується коректно, вона може без проблем прослужити понад 40 років. Навіть в умови низьких температур арматурні вироби зберігають свої технічні параметри і виконують покладені на них функції.

Види кріпильної арматури для СІП і їх особливості

Щоб зафіксувати проводку СІП, використовується досить велика різноманітність арматури. До основних і найчастіше вживаним при облаштуванні електричного введення в будинок відносяться:

  • Арматурний кронштейн. Призначений для фіксації анкерних затискачів при протягуванні магістральних електроліній. Вироби виготовляються зі сплаву алюмінію. Завдяки цьому воно стійко до екстремально низьких (до -200 градусів) температур і корозійних процесів. Щоб закріпити анкерний кронштейн застосовують бандажну стрічку, виконану з нержавіючої сталі.
  • Проміжний затискач. Це вид арматурних виробів, які використовуються для закріплення системи СІП-4. Фіксація проводиться до кутових або проміжних опорних конструкцій. Додаткові дроти укладаються уздовж вироба Кріпильний елемент має корпус з матеріалу, стійкого до дії УФ-випромінювання.
  • Крюк. Кріплення, яке застосовується для фіксації магістральної проводки в підвісному стані. Крюк виконується зі сталі з оцинкуванням, кріпиться до опори з використанням двох стрічок з тієї ж сталі. Далі сам гак використовують для закріплення токопроводніков і кабелів до опор, виконаним з металу, залізобетону або дерева, а також до фасадів будинків і споруд.
  • Відгалужувальні затискачі. Він потрібен для того, щоб забезпечити якісний контакт навіть з тими проводами, які мають невеликий розтин. Це досягається завдяки конструктивним особливостям контактних платівок, виготовлених з лудженої міді. Такий підхід використовується при заводі електрики в будівлі або облаштуванні освітлення на вулиці.
  • Анкерний затиск. Використовуючи цей виріб, можна закріпити ізольовані токопроводнікі на відгалуженнях до підвід, при цьому допустимо напруга в межах 1000 Вольт. У корпусі затиску є термопластикові клини. За рахунок яких виконується якісну зв'язку з жилами проводки без ризиків пошкодити ізоляційний шар. Сама арматура робиться з пластика, стійкого до атмосферних впливів. У затиску є петля. Вона зроблена зі сталі гарячого цинкування, що забезпечує їй відмінні характеристики.

Крім того, використовуються різні стяжки, накінцівники, гільзи, скріпи-бугеля і т.д.

Купити арматуру для СІП за помірною ціною в Україні

Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує багатогранний вибір лінійної арматури для монтажу проводів СІП . У каталозі ви знайдете вироби вітчизняного та імпортного виробництва, що мають всі необхідні сертифікати і відповідають високим стандартам якості. Вся продукція проходить додаткову перевірку перед відправленням покупцеві, а тому вам гарантована відсутність дефектів і відповідність всім вимогам безпеки.

Замовляйте арматуру для СІП в компанії Капро — тут можна придбати товари в роздріб і оптом. Консультанти забезпечать компетентну допомогу в підборі виробів, а менеджери швидко оброблять вашу заявку. Кожному клієнту гарантована прискорена доставка покупки.