Вимірювальний інструмент KAPRO

Продукція

Ось вже більше 30 років ізраїльська компанія KAPRO поставляє на світовий ринок вимірювальні інструменти. У їх числі спиртові та лазерні рівні, інструментарій для розмітки, маркування та вимірювання. Діяльність компанії відрізняється інноваційними розробками, високоякісною продукцією, відмінним сервісом і сучасним дизайном.

Історія ізраїльського бренду — короткі відомості

Компанія KAPRO Industries була заснована в 1974 році в Ізраїлі в кібуці Кандарим. Зараз штаб-квартира компанії і її єдина ізраїльська фабрика розташовані в місті Кандарим. Американське дочірнє підприємство KAPRO Tools Inc. знаходиться в містечку Лейк-Мілс штату Вісконсін. У Китаї також працює ще одна «донька». Вони об'єднані і діють під управлінням KAPRO holding. Займаються виготовленням спиртових, лазерних рівнів для місцевих ринків.

1990 рік став роком народження торгової марки KAPRO, що розшифровується як Kandarim Product.

У 1995 році компанія почала виробляти лазерні рівні та впровадила червоні кольори свого логотипу.

2010 рік — Асоціація виробник Ізраїлю привласнила КАПРО нагороду за вагомий внесок у розвиток спільноти. Компанія значну частку свого прибутку вкладає у благодійність та розвиток соціальних, екологічних та природоохоронних проектів. За її рахунок фінансується реабілітаційний центр Мачанайым для людей з особливими інтелектуальними потребами. 

На даному етапі технологічні потужності компанії мають сертифікати відповідності міжнародним стандартам ISO 9001, 14001, а також SA8000. Крім того, бренд отримав престижний німецький сертифікат VPA Certificate, що підтверджує високу якість і точність рівнів КАПРО. Ні в одного з конкурентів компанії такого свідоцтва немає.

Прайс компанії KAPRO

Формування ціни на вимірювальні інструменти KAPRO визначається такими факторами:

  • Забезпечення цінової конкурентоспроможності вимірювального інструменту KAPRO на ринку будівельних матеріалів та інструментів.
  • Клас точності та діапазон вимірювання.
  • Розширений функціонал, виражений у кількості додаткових опцій (наприклад, підключення Bluetooth, 3D вимірювання та ін.)

Каталог компанії KAPRO в інтернет-магазині Капро-Київ

Вимірювальний інструмент КАПРО в каталозі інтернет-магазину Капро представлений такими категоріями товарів:

  • Далекоміри для вимірювальних робіт на відстані — лазерні з Bluetooth, з діапазоном до 100 метрів і електронно-механічні, з діапазоном вимірювання до 30 м.
  • Лінійки з механічним управлінням різної довжини — 30, 60, 100 і 120 см, з бульбашковим типом рівня. Призначені для розмітки і вимірювання при теслярських роботах, на гіпсокартоні та будівельних поверхнях. 
  • Рулетки — у відкритих і закритих нержавіючих корпусах довжиною 3, 5 і 8 метрів, а також рулетки для вимірювання криволінійних відстаней.
  • Косинці розмічальні багатофункціональні, регульовані та ін
  • Рівні — високоточні, призначені для укладання плитки, каменю, бетонних блоків і цегли з поліакриловими колбами і рідиною стійкою до УФ, а також з протиударними заглушками.
  • Лазерні рівні — з червоним або зеленим лазерним променем, вертикальними та горизонтальними лазерними площинами з кутами розгортки 90, 120, 180, 360 градусів, системою самовирівнювання, максимальною дальністю до 20, 50, 60, 150 метрів. Більш дорогі моделі мають 3D виконання з тривимірним проектуванням на 4 стіни, підлога, стеля. Більш детальна інформація викладена в описі кожного найменування.

В асортименті також представлені розмічальні шнури, штативи і триноги. Не відмовляйте собі в чудових вимірювальних інструментах лідируючого бренду — звертайтеся в магазин Капро.