Автомобільний провід

Продукція

Автомобільний дріт (ПГВА) активно застосовується в автомобільній промисловості. Його використовують для проводки в автомобілях, тракторах, мопедах і іншому електрообладнанні, де потрібна гнучкість і стійкість до агресивних середовищ (бензину, масел, дизельного палива).

Провід для автомобільної проводки — будова і характеристики

ПГВА випускається виключно в одножильному виконанні з мідного дроту. Збільшена гнучкість досягається завдяки багатопроволкової конструкції жили. Наприклад, жила перетином 0,5 мм² полягає не менше, ніж з 7 скручених мідних дротів з діаметром 0,31 мм. Зверху струмоведучих частин заливається полівінілхлоридним діелектриком, товщина якого варіює від 0,6 до 1,6 мм і регламентується ГОСТом. Завдяки своїй гнучкості кабель може бути використаний для рухомого з'єднання приладів в електричній схемі автомобіля і трактора.

Номінальна напруга становить 48 В. ПГВА відрізняються підвищеною морозостійкістю при монтажі (до -30 градусів) і експлуатації (до -40 градусів). Не схильні до розтріскування, не підтримують горіння, термін служби складає 10 років. Зберігають експлуатаційні характеристики навіть при вологості 90% при 27 градусах.

Зазвичай автомобільні дроти круглої форми, але можуть бути і овальними. Забарвлення полівінілхлоридного пластикату суцільна або комбінована (біла, оранжева, червона, жовта, синя, фіолетова, чорна і ін.).

Розшифровка маркування проводового вироби автотракторного:

  • П — означає провід.
  • Г — вказує на гнучкість, зазвичай 3 класу.
  • У — позначає матеріал діелектрика (полівінілхлорид).
  • А — говорить про призначення дроту для автотракторної проводки.

Силовий автомобільний кабель незамінний при монтажі аудіосистеми, де є потреба у підсилювачі потужності. З його допомогою на підсилювач подається електричне живлення, якість якого безпосередньо залежить від експлуатаційних характеристик силового кабелю. Якісні вироби з високим ККД зазвичай виготовляються з мідних провідників з мінімальним опором. Але вони досить дорогі, тому часто використовуються кабелі з алюмінієвими проводами, покритими міддю. Вони знаходяться в більш низькій ціновій категорії і лише трохи поступаються чисто мідним по опору (просто потрібно робити запас на перетин, щоб запобігти втратам).

Де купити провід силовий автомобільний в Україні?

Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує розширений асортимент ПГВА з площею перетину від 0,5 до 16 мм² від вітчизняного виробника. Ціна завжди прийнятна і безпосередньо залежить від показника площі перетину жили. Вся продукція сертифікована і відповідає ТУ і ГОСТу.

Зручна навігація по сайту дозволяє швидко знайти необхідний вам виріб у відповідних категоріях і підкатегоріях товарів. Кожен продукт супроводжується докладним описом з технічними характеристиками — номінальну напругу, матеріал діелектрика і струмоведучих частини, температурні діапазони монтажу та експлуатації, радіус вигину, площа перетину жили, зовнішній діаметр, конструктивні особливості та інші показники.

Якщо у замовника залишилися нез'ясовані аспекти, він може задати питання на сторінці опису товару або зв'язатися за контактними номерами телефону з менеджерами магазину, щоб отримати професійну консультацію по грамотному вибору і розрахунку перетину кабелю. Замовляйте автотракторної дроти в інтернет-магазині Капро-Київ в будь-якому регіоні України. Оперативна комплектація замовлення і його доставка гарантовані.