Світлодіодні лампи

Продукція

Інноваційні технології активно впроваджуються в повсякденний побут кожного з нас і вже через кілька років стають цілком звичними, а часто і зовсім незамінними. З огляду на стрімке зростання цін на енергоносії економічність стає одним з найважливіших критеріїв при виборі освітлювального обладнання, що пояснює таку високу популярність світлодіодних ЛЕД-ламп. Вони виробляються на основі напівпровідникових кристалів, здатних при проходженні струму випромінювати світлові промені у видимому спектральному діапазоні з мінімальними виділеннями тепла. Подібне унікальне поєднання характеристик відкриває перед світлодіодними лампами абсолютно необмежену сферу застосування — вони успішно використовуються як в побуті, так в рекламі, для освітлення адміністративних, громадських і виробничих будівель, декоративного підсвічування і т.п. До того ж LED-джерела світла абсолютно безпечні для екології, а їх утилізація після закінчення терміну експлуатації складнощів ніяких не представляє.

Світлодіодна лампа — ціна знижується, можливості зростають

Постійне вдосконалення технологій і зростання обсягів виробництва сприятливо позначаються на ціні світлодіодних ламп, яка за порівняно короткий період часу знизилася до цілком доступного рівня. При цьому вони мають незаперечні переваги, серед яких варто відзначити:

  • Універсальність і функціональність — LED-лампи виготовляють в різних форм-факторах для будь-яких типів світильників.
  • Комфорт і безпеку для очей — випромінюється діодами потік світла не має пульсації або мерехтіння, завдяки чому не стомлює зір.
  • Довговічність і безвідмовність в роботі — ресурс світлодіодних ламп становить десятки тисяч годин, причому на ньому практично не позначаються перепади напруги або часті включення-виключення світла.
  • Екологічність — спектральний склад світла не містить інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання, а в самих світлодіодах не міститься ніяких шкідливих речовин, тому вони залишаються безпечними навіть у разі повного руйнування.

Світлодіодні лампи купити в Києві за доступною ціною

Спеціалізований мультибрендовий онлайн магазин Капро-Київ реалізує великий асортимент різноманітних типів світлодіодних лампочок за найвигіднішими цінами в Києві. Вони пропонуються в різних виконаннях, уніфікованих за характеристиками і конструкцією цоколя з іншими поширеними джерелами світла:

  • Стандартного типу в формі звичної всім лампочки.
  • Кулясті зменшених габаритів.
  • Рефлекторні.
  • Збільшеною потужності і яскравості світіння.
  • Декоративні в формі свічки.
  • Спеціальні.

Також пропонуються світлодіодні лампи-трубки для растрових світильників (цоколь G13) на заміну аналогічним люмінесцентним, аналоги пальчикових малогабаритних лампочок, а також галогенових з цоколями типорозмірів G4, G9, GU5,3, GU10, R7s і багатьох інших. Ми реалізуємо продукцію відомих у всьому світі торгових марок, що користується у споживачів чудовою репутацією, що відрізняється високою якістю виготовлення, стовідсотковою надійністю, економічністю і безпекою в експлуатації.

Світлодіодні лампи купити в Україні

Відчутне зростання комунальних тарифів змушує кожного з нас замислитися про скорочення витрат. Одним з найбільш дієвих засобів економії є перехід на енергозберігаючі джерела світла, що забезпечують яскраве і стабільне освітлення при зовсім незначному споживанні електрики. При цьому найкращого результату можна досягти при використанні світлодіодних лампочок, що залучають найбільш оптимальним поєднанням прекрасних споживчих характеристик, відмінних експлуатаційних показників і доступною кожному вартості.