Тепла підлога nexans

Компанія Nexans відома в усьому світі як виробник кабельної продукції та систем електрообігріву, включно з нагрівальними кабелями для теплої підлоги. Історія Nexans бере свій початок з 1897 року, за цей час філіали компанії з'явились на території 40 країн, в тому числі в Україні.
Примітно, що саме компанія Nexan винайшла всім відомий нагрівальний кабель, що використовується для електричних теплих підлог, і це підтверджено Патентною Сертифікацією.
Тому, Nexans, як бренд, є відомим спеціалістом у виготовленні систем – тепла підлога.

Якість Nexans

Як доказ високої якості теплих підлог Nexans, можна привести наукове дослідження – було вилучено кабель нагрівання, що працював 60 років. Після тестів, спеціалісти встановили, що виріб не зносився остаточно та може бути експлуатований ще 35 років.
Завдяки досвіду та докладному вивченню, виробник Nexans гідно зарекомендував себе на ринку електрообігріву, про що свідчить строк гарантії 20 років на теплу підлогу Nexans.
Окрім систем обігріву, скандинавська компанія виготовляє практично всі види кабелю – для системи безпеки, ліфтів, каналів зв'язку та, звичайно ж, нагрівальні кабелі для систем опалення, які є одним з основних видів діяльності.

Тепла підлога Nexans

Один з найпопулярніших продуктів на ринку України це комплекти для комфорту та обігріву – "Тепла підлога". Купити теплу підлогу nexans можна в Україні офіційно, з монтажем та повною гарантією в одного з офіційних дилерів продукції, яким є наша компанія – ДП КАПРО-Київ.

Принцип обігріву

Обігрів простору відбувається м'яко, без різких перепадів температур, з плавним підйомом градуса. Такий обігрів робить його непомітним в сучасних комерційних та житлових просторах (спальнях, вітальнях та дитячих).

Укладка

Можливість встановлювати теплу підлогу nexans під плитку, в шар плиткового клею, дозволяє застосовувати його в таких приміщеннях як – ванна кімната, передпокої або кухня.
Однією з переваг в застосуванні теплої підлоги Nexans в подібних умовах є їх вплив на санітарний рівень приміщень, оскільки тепло не дає можливості плісняві та грибковим спорам утворюватись на кахельних поверхнях.

тепла підлога nexans купити київ

Комплекти теплої підлоги

Комплекти теплої підлоги Nexans підходять для реконструкції наявних покриттів та для встановлення під природні матеріали – граніт, мармур.
Тепла підлога nexans відгуки людей, які вже купили нагрівальний кабель або мат, як правило, це захват та рекомендації з порадою не нехтувати такою можливістю як використання теплої підлоги в житлових приміщеннях.
Оскільки система проста у використанні та одразу готова до встановлення, не потребує додаткових затрат на деталі та сервісного обслуговування, електрична тепла підлога – це просто, тепло та комфортно.

Монтаж

Монтаж теплих підлог Nexan відбувається швидко, шляхом його вкладання у шар плиткового клею або під стяжку, в залежності від моделі. Нагрівальний кабель дуже гнучкий, що дає можливість міняти його кут при монтажі уникаючи непотрібних місць обігріву.
Використання нагрівального кабелю особливо зручне, якщо приміщення, де відбувається встановлення – неправильної форми.

тепла підлога nexans інструкція російською

Тепла підлога Nexans в КАПРО

При купівлі, в теплу підлогу nexans інструкція входить в комплектацію до виробу обов'язково. Схема монтажу з описом дозволить уникнути труднощів під час встановлення.
Зверніть увагу, що для контролю температури приміщення, де використовується тепла підлога Nexans буде необхідний терморегулятор, а як під'єднати теплу підлогу nexans до терморегулятора, теж вказано в інструкції.
Nexans використовує тільки якісні матеріали для виготовлення нагрівальних кабелів, які застосовуються в теплих підлогах, про що свідчить сертифікат гарантії від виробника.

Ваша вигода

Якщо теплу підлогу nexans купити "КАПРО-Київ", можна отримати:

  • Приємну систему гнучких знижок.
  • Професійну консультацію від спеціалістів.
  • Доставку в будь-яку точку м. Києва або України.

Запрошуємо Вас придбати найбільш відповідний варіант обігріву компанії Nexans у нас на сайті!

Продукція