Диференційні реле ETI

Застосування діфреле ETI (EFI)

Дифреле ETI (ПЗВ, диференціальні вимикачі) використовують для захисту людини (тварини) від ураження електричним струмом при прямих або непрямих дотиках до струмоведучих частин електричних агрегатів або провідників, а також до частин, які можуть опинитися під напругою в результаті пошкодження ізоляції, і захисту підключеного обладнання від можливого виникнення пожежі.
Сучасні захисні пристрої, такі як диференціальні реле ЄТІ, можуть використовуватися в мережах TN-S, TN-C-S, TT и IT, де нейтральний провідник і провідник заземлення розділені.

2-полюсні

Двополюсні диференціальні вимикачі застосовуються для захисного відключення в однофазних мережах, з підключенням фазного і нейтрального провідників.

4-полюсні

Чотириполюсні диференціальні вимикачі застосовуються в трифазних мережах з підключенням трьох фаз і нейтралі.

Струм витоку діфреле

Важливим показником будь-якого диференціального вимикача є – номінальний струм витоку пристрою.
Цей параметр відповідає за відключення даного діфреле згідно заданої величини струм витоку.

30mA (захист людини)

Пристрої диференціального відключення ETI з струмом витоку ≤30mA (0.03A) рекомендується використовувати для захисту від прямого контакту до струмоведучих частин (захист людини).
В установках, де коливання опору можуть викликати пожежу (інфрачервоні обігрівачі з нагрівальними панелями), номінальний струм витоку диференціального вимикача повинен бути ≤ 30mA.

300mA (захист від пожежі)

У випадках захисту від непрямого торкання до струмоведучих частин (захист при пошкодженні) рекомендується використовувати диференціальні пристрої захисту з струмом витоку ≤300mA.
Для захисту від загоряння, відповідно до DIN VDE 0100-482 і IEC 60364-4-482, всі кабелі і провідники в мережах TN і TT повинні бути захищені за допомогою диференціальних захисних пристроїв з струмом витоку ≤300mA.

Типи чутливості діфреле ETI

ТИП АС

ПЗВ ETI тип АС чутливі до змінного (синусоїдальний) току витоку.

ТИП А

ПЗВ ETI тип А мають чутливість до змінного струму, а також до пульсуючому постійному струму витоку.

ТИП B

ПЗВ ETI тип B чутливі до змінного, пульсуючого постійного струму витоку і згладженому постійному струму витоку. Характеристики відключення пристрою захисного відключення типу B досягають1 kHz.

ТИП B+

ПЗВ ETI тип B+ чутливі до змінного (синусоїдальний) току витоку, пульсуючому постійному струму витоку і згладженому постійному струму витоку. Характеристики відключення досягають 20 kHz при значеннях струму 420 mA.

Особливості

  • Можливість підключення шини живлення.
  • Підключення живлення як зверху, так і знизу.
  • Широкий діапазон номінальних струмів.
  • Легкий монтаж блоку контактів.
  • Наявність дугогасильної камери на кожній контактній групі.

Монтаж

Завдяки надійному металевому фіксатору диференціальне реле EFI з легкістю кріпиться на дин-рейку і при необхідності також легко демонтується.

Підключення

У діфреле EFI можливо одночасно підключити шину живлення і провідник, причому, як зверху, так і знизу. Всі клеми ізольовані на випадок випадкового дотику. На корпусі кожного діфреле ETI нанесена зрозуміла інформація про параметри підключаються провідників.

Пломбування

Всі пристрої диференціальної захисту ETI мають можливість пломбування за допомогою пломбувальних панелей, крім цього корпус ПЗВ ETI має механічний захист від несанкціонованого розбирання пристрою.

КнопкаТЕСТ

Для контролю працездатності механізму розчіплювача всі пристрої захисного відключення ETI (діфреле і діффавтомати) оснащені спеціальною кнопкою «ТЕСТ». Дана перевірочна кнопка розташована на лицьовій частині захисного пристрою з гравіюванням «Т».
Для проверки работоспособности дифференциального устройства рекомендуется проверять прибор не реже чем раз в пол года.

Каталог пристроїв

Диференціальні реле ETI купити в Києві

Продукція