Автомати Abb

Cерія SH200 (Compact Home) | Cерія S200 (System pro M compact) | Cерія Basic M

Abb автомати в Україні

Модульні автоматичні вимикачі abb - каталог цих захисних пристроїв на українському ринку представлений серіями:
SH200*. Автомат Abb цієї серії призначений для житлового (побутового) сегмента.
S200*. Серія пристроїв для професійного електрораспределенія енергії.
BMS*. Бюджетна серія захисних пристроїв для житлового будівництва.
* Офіційна маркування автоматів Abb представлених на ринку в Україні.

abb автомати офіційний сайт
Оригінальний Abb автомат буде надійним захисним пристроєм протягом тривалого часу, забезпечуючи безпеку і безперебійну роботу енергетичної системи.

Ціни на автомати Abb

При порівнянні вартості ціни на автоматичні вимикачі виробництва бренду АББ слід враховувати призначення (спрямованість) серії пристроїв.
Одні і ті ж номінальні електричні та фізичні показники захисного пристрою в результаті ніяк не можуть вплинути на ціну продукту. Якщо вам не важливі такі показники, як стійкість до високого короткочасного струму короткого замикання, наприклад 10kA або наявність можливості застосування додаткового обладнання в комбінації з автоматичним вимикачем Abb, таких як незалежний расцепитель або додатковий контакт, то доцільно вибрати електроавтомати abb для житлового будівництва, наприклад , серію Basic (BMS).
Аналогічний, за номінальними показниками, автоматичний вимикач Abb професійної, промислової серії має розширені технічні характеристики, відповідно, і ціна на такий автомат буде вище.
Звертаємо вашу увагу на якість і оригінальність виробів компанії АББ, а саме на те, що Abb автомати, ціна на які сильно нижче аналогічної продукції у офіційних партнерів-дистриб'юторів бренду АББ, можуть бути фальсифіковані.

Продукція