Стабілізатори напруги Volter

Стабілізатори напруги Volter
Стабілізатори напруги мережі Вольтер виробляються в Україні і призначені для автоматичної стабілізації напруги в мережі; захисту від струмів короткого замикання і струмів перевантаження.
Для захисту побутової (домашньої) техніки досить використовують однофазні стабілізатори напруги. Електронний стабілізатор напруги змінного струму однофазний призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів споживачів (побутові стабілізатори для будинку) при живленні від мережі змінного струму напругою 220 В частотою 50 Гц. Для захисту промислових енергоспоживачів встановлюють трифазні стабілізатори. Трифазні стабілізатори напруги СНПТТ побудовані на основі трьох однофазних функціонально закінчених симісторних (електронних) стабілізаторів СНПТО, з'єднаних за схемою зірка з обов'язковою вхідною нейтраллю.
Електронні стабілізатори напруги Volter не тільки вирівнюють вхідну напругу і на виході видають 220 вольт, а й захищають від кидків напруги і струму. Інтервал стабілізації 170 вольт до 270 вольт. При нормальної напрузі в мережі, електронні стабілізатори напруги Volter працюють в режимі транзит і споживають мінімум енергії, включаючись в роботу тільки при наявності перепадів.

Продукція

Шановні покупці!
У зв’язку з війною ми працюємо з деякими обмеженнями:
Всі ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ обробляються і товар відправляється на доставки.
Доставка перевізником «Нова Пошта» за рахунок покупця.
Кур'єр по Києву 150 грн.
Товар відвантажується лише після 100% сплати.
Наявність і ціна на сайті на деякі товари зараз орієнтовні й можуть не співпадати з остаточними після перевірки.
У разі виникнення питань прохання телефонувати з 10.00 до 17.00. Ми на зв'язку!