Розетки електричні подвійні

Електрична подвійна розетка – являє собою звичайну розетку з двома виходами але з одним посадковим місцем.
Тобто щоб підключити подвійну електричну розетку, необхідно таку ж кількість часу і дій як і при підключенні одиночної.
Подвійна розетка внутрішнього монтажу, як правило, встановлюється в стандартну монтажну коробку, а розетка з двома виходами накладного монтажу (зовнішнього) кріпиться на площину (стіну, стелю і т.п).
Використання подвійних електричних розеток має свої плюси і мінуси:

Перевага подвійний електричної розетки

Одним важливим і вагомим плюсом подвійних розеток є можливість використовувати два повноцінних гнізда підключення одночасно, причому, немає необхідності додаткової прокладки електричного кабелю або ж штробления стіни для установки монтажних коробок.
Подвійну розетку можна встановити замість одинарної в будь-який момент з мінімальними трудовими затратами.
Фінансова вигода. Якщо у вас в квартирі або в будинку передбачається установка декількох електричних розеток, то застосування подвійних механізмів дозволить заощадити суттєві кошти.
Досить взяти до уваги скільки коштує розетка подвійна і одинарна ви відразу зрозумієте сумарну вигоду з урахуванням вартості їх монтажу (вартість розетки і монтажу однієї подвійний електророзетки істотно нижче вартості двох одиночних розеток і їх підключення).
Мінуси:
При використанні подвійних розеток ви будете обмежені за потужністю споживання. Сумарно до однієї такої розетки (на обидва виходи) буде можливе підключення навантаження не більше 16 А, тобто 3300 Ватт.
В одиночній установці така ж потужність підключення можлива до кожної розетки.
У сучасному світі, в більшості випадків, переважає використання енергоефективного обладнання, з споживання до 2кВт тому переваги використання подвійних електророзеток безсумнівно переважують такий недолік, як сумарна потужність підключення.

Подвійна електрична розетка в інтернет-магазині КАПРО-Київ

Продукція