Розетки з кришками

Розетка з кришкою дуже зручна в побуті, якщо в будинку є маленька дитина. Також цей пристрій викристовують в приміщеннях, де підвищена запиленість і вологість, оскільки кришка захищає контакти від забруднення і попадання води. Розетку з кришкою купити варто і для гаражу, підвалу, літньої кухні, підсобних приміщень.

Особливості розетки внутрішньої із кришкою

Конструктивно внутрішня частина такої електророзетки не відрізняється від звичайного розеткового блоку. Вона включає в себе такі елементи:

  1. Підрозетники.
  2. Внутрішній блок з контактами.

Лицьова частина відрізняється від звичайної. Крім стандартної панелі і декоративної рамки є і захисна кришка на розетку. Як правило, вона кріпиться на мініатюрних петлях зверху безпосередньо до зовнішньої розеткової панелі.

По функціоналу такі розетки нічим не відрізняються від стандартних. Вони так само розраховані на такі параметри мережі:

  • Напруга 220-240 В або 380 В.
  • Частота 50 або 60 Гц.
  • Сила струму 16 або 32 А.

Залежно від способу монтажу ця електрофурнітура може бути:

  • Внутрішньою. Сам розетковий блок монтується в поглиблення в стіні в спеціальний підрозетник. Підключається електроінсталяція до прихованої проводки. Лицьова панель лише трохи виступає над поверхнею стіни.
  • Зовнішньої. Весь розетковий блок фіксується до поверхні стіни. Цей варіант кращий при відкритому типі проводки або в разі, коли не можна робити штроблення стін. Розетка з кришкою накладна найчастіше використовується в дерев'яних будинках, а також у освітніх закладах та на підприємствах.

Захисні кришки для розеток бувають різні. Переважно їх ділять на прозорі і непрозорі. Колірне виконання може бути будь-яким, проте найчастіше виріб виконується в тому ж кольорі, що і основна частина розеткового модуля. Якщо ж кришка прозора, вона нерідко відрізняється по колірній гамі: найчастіше її роблять з сірого або блакитного прозорого пластику.

Відкриття кришки здійснюється зазвичай вгору. Для того щоб це було зручно робити, на кришці можуть бути виїмки, спеціальні точки для захоплення або інші елементи.

Розетка з кришкою подвійна як і потрійна, може мати два варіанти конфігурації: з кришкою для кожного гнізда окремо або із загальною кришкою на весь блок.

Розетковий виріб з кришкою може бути посиленим, наприклад, вологозахищеним чи призначеним для зовнішньої установки. У якості доповнень модуль може мати такі елементи:

  • Шторки.
  • Заземлення.
  • Вимикач.

Вибір моделі, кількості гнізд, дизайну і додаткових опцій залежить від вихідних вимог до виробу, потужності пристроїв-споживачів та їх кількості, особливостей інтер'єру, в якому будуть встановлені розеткові модулі.

Розетки з кришкою — купити в Україні недорого

Інтернет-магазин Капро пропонує багатогранний асортимент розеток з кришкою, ціна яких оптимально співвідноситься з першокласною якістю. Тут ви можете купити вироби українського або іноземного виробництва, вибираючи модель під необхідні вам технічні параметри і дизайнерське оформлення. Якщо вам потрібна допомога, професійні консультанти компанії Капро-Київ нададуть її безкоштовно і в повному обсязі.

Магазин приймає роздрібні замовлення від 1 одиниці і оптові закупівлі будь-якого обсягу. Якщо відразу не буде достатньої кількості товарів, комплектація замовлення виконається з інших складів у найкоротші строки. Компанія обслуговує приватних клієнтів та юридичних осіб, пропонуючи вигідні умови для кожного. Доставка здійснюється в будь-який регіон України.

Продукція