Накладні розетки

Накладні електричні розетки для установки на стіну або на будь-яку іншу поверхню.
У накладних розетках механізм знаходиться всередині корпусу і захищений від випадкового контакту при використанні. Клеми підключення проводів і струмопровідні частини в накладній розетки захищені від випадкового дотику.
Як правило такий спосіб монтажу електричних розеток має місце в промислових приміщеннях або ж в реконструйованих житлових приміщеннях, де провід не сховано в стіні, а прихован в пластикових коробках або ж закріплен на стіні у вигляді декоративного кабелю.

Кольорові накладні розетки

Розетки електричні зовнішні і внутрішні (внутрішнього монтажу) крім свого функціонального призначення несуть ще і декоративну функцію.
Часто, накладна розетка встановлена на місці де її зовнішній вигляд або колір дуже важливий, наприклад, для дизайнера або ж вишуканого споживача. Добрі по якісті накладні розетки в кольорі на даний момент рідкість. Чорні накладні розетки або ж розетки в коричневому кольорі – часта вимога замовників, у яких особливий, детальний підхід до облаштування простору.

Накладні розетки в магазині розеток КАПРО-Київ

Дизайнерські накладні розетки

Зовнішній монтаж в розетках сьогодні можна зустріти і в дорогих, вишуканих дизайнерських приміщеннях. Класичний стиль в дизайні інтер'єру все також популярний і зараз, саме в таких випадках доречні накладні розетки з акцентом на декор.
Декоративні електричні накладні розетки можна зустріти у кількох багатьох виробників які спеціалізуються на ретро електрофурнітурі. Наприклад, іспанські виробники Fontini і Bironi пропонують великий каталог, де представлені красиві накладні розетки в самому різноманітному дизайні і кольорах.

Дизайнерські накладні розетки в інтернет-магазині електричних розеток КАПРО-Київ Україна

Продукція