Продукція Efapel

Немає жодного товару в цьому розділі.

Португальський виробник електротехнічного обладнання Efapel розпочав свою діяльність у 1978 р. в містечку Серпинс. На сьогоднішній момент підприємство має 3 сучасні виробничі майданчики загальною площею 18750 м² зі штатом 300 співробітників. 

Ефапель виготовляє всю свою продукцію в строгій відповідності з міжнародними стандартами, має сертифікати якості, екологічної безпеки, а також відповідає стандарту охорони здоров'я і професійної безпеки.

Вироби компанії мають широку сферу застосування – від приватного житла до громадських і комерційних будівель. 

Будучи лідером на португальському ринку, підприємство одночасно експортує 40% своїх продуктів більше ніж в 30 країн Європи, близького Сходу, Африки, Латинської Америки.

Крім міжнародних сертифікатів, продукція компанії має національні сертифікати якості в кожній країні, що імпортує її товари. Процес виробництва знаходиться під суворим контролем якості та безпеки продукції на кожному його етапі. Все це забезпечує надійність і якість виробів, їх довговічність і безпеку експлуатації. Саме тому електроустановче обладнання позиціонується як синонім якості в цьому секторі світового ринку.

Основна спеціалізація компанії – виробництво низьковольтного обладнання для прокладання комп'ютерних, телевізійних та інших слабкострумових систем.

Асортимент компанії відрізняється різноманіттям. З нього можна виділити такі позиції:

  • розетки Efapel;
  • вимикачі Efapel – пластикові та алюмінієві;
  • рамки Ефапель.

Особливу увагу компанія приділяє дизайну своєї продукції. Це стосується колірної палітри, форми і матеріалів виконання, а також імітації природних матеріалів. 

Прайс Efapel

Цінова політика магазину спрямована на оптимальний баланс ціни та якості продукції. Тим паче, що вона збігається з тенденціями компанії-виробника. На формування ціни впливають такі моменти:

  • дизайн виробу;
  • матеріал виготовлення;
  • функціональні можливості;
  • конструктивні особливості;
  • додаткові опції та ін. 

Каталог Efapel 

Практично всі пропоновані вироби в каталозі Efapel, представленому інтернет-магазином Капро-Київ відносяться до серії Logus, представленої різними лінійками. Електроустановчі вироби цієї серії відрізняються розширеним вибором текстур і забарвлень.

Значне місце в асортименті магазину займають рамки з різною кількістю гнізд, оформленням і матеріалом виконання, але в будь-якому разі їх дизайн відрізняється бездоганністю смаку, колірного рішення і конструктивних особливостей (одинарні, подвійні, потрійні і більше). Капро також пропонує купити в Києві вимикачі Efapel самого різного призначення – звичайні, прохідні і проміжні. 

З допомогою звичайного вимикача можна включити лише одне джерело світла, з допомогою прохідних – 2, а завдяки проміжним (перехресним) можна включити 3 і більше світильників у різних місцях, розміщуючи між кінцевими проміжними перехідні вимикачі.

Ефапель розетки також відрізняються різноманітним асортиментом – це розетки з заземленням з кришкою, акустичні, телевізійні, комп'ютерні, телефонні тощо.

Якщо ви потребуєте у висококласних електроінсталяційних виробах, зверніть увагу на розетки, рамки і вимикачі Efapel, купити які пропонує компанія Капро-Київ. Тут вас чекає найкраща якість, доступні ціни і відмінний сервіс.