Лампи розжарювання

Продукція

Вибір освітлення для квартири або офісу, не кажучи вже про виробничих цехах, є завданням вельми непростим. Залежно від призначення вирішальним критерієм може стати яскравість світіння лампи розжарювання або ж колірна « температура » потоку світла, що не допускає жодних спотворень в передачі кольору. Нерідко тип застосовуваної лампи визначається конструкцією світильника, в якому може поміститися тільки джерело світла певних габаритів і конфігурації або ж має нестандартну конструкцію патрона. Ну і, безумовно, фінансові аспекти теж мають важливе значення, особливо коли мова заходить про комерційне освітлення.

Незважаючи на великий вибір всіляких інноваційних освітлювальних систем, лампи розжарювання класичної конструкції аж ніяк не втрачають популярності. Крім найбільш доступної вартості, вони привертають також підвищеною надійністю, стійкістю до перепадів напруги і забезпечують рівномірний потік світла, який майже не дає спотворень природних кольорів.

Доступна вартість ламп розжарювання

Лампа розжарювання коштує недорого за рахунок простої і надзвичайно надійної конструкції, перевіреної десятками років бездоганної служби. Ось уже понад сто років вона справно висвітлює наші будинки і аж ніяк не збирається здавати своїх позицій. На сторінках нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент традиційних джерел світла:

  • стандартні;
  • спеціальні;
  • лінійні;
  • для локального освітлення;
  • лампочки-свічки;
  • рефлекторні;
  • кулясті.

Вони оснащуються різноманітними типами універсальних і спеціалізованих патронів, що дає можливість без жодних труднощів підібрати підходящий варіант для будь-якого виду світильника, будь то стильна люстра, офісне освітлення або суто функціональний промисловий світло. Незважаючи на те, що за терміном служби класична лампочка суттєво поступається новітнім світлодіодним моделям, на її ресурс жодним чином не впливає нестабільне електропостачання, тоді як скачки напруги швидко виводять з ладу багато інших видів ламп.

Купити лампу розжарювання — характеристика

Важливою перевагою традиційної лампочки є її стовідсоткова безпека і екологічність — люмінесцентні лампи-економки, в колбах яких крім інертного газу можуть також знаходитися пари ртуті та інші шкідливі речовини, в разі пошкодження являють собою серйозну загрозу для навколишнього середовища. З ними потрібно взаемодіяти надзвичайно обережно, щоб випадково не розбити, а ось лампочку спокійно можна викидати, адже всередині колби крім вольфрамової нитки у неї немає більше нічого. Перепади напруги живлення, згубні для стартерів люмінесцентних «економок», не завдають їй особливої ​​шкоди — лише дуже високі значення струму можуть стати причиною перегорання спіралі, однак при таких струмових перевантаженнях зазвичай вже спрацьовують автомати захисту, знеструмлюючи електроланцюг і захищаючи споживачів від пошкодження. Якщо ж напруга падає значно нижче норми, це може привести до деякого зниження потужності світлового потоку, але практично не впливає на його стабільність.

Де можна купити лампи розжарювання в роздріб і оптом в Києві?

В інтернет-магазині Капро-Київ можна недорого купити оптом освітлювальні прилади будь-яких типів, для побутового, офісного або промислового освітлення. Світло у традиційній лампочкці з ниткою розжарювання яскравий і рівний, абсолютно без мерехтіння, неминучого при використанні стартерних світильників. За рахунок цього знижується стомлення очей, тому лампа розжарювання є найбільш оптимальним джерелом світла для високоточних робіт, що вимагають максимально можливої ​​яскравості і стабільності освітлення.