Галогенові лампи

Продукція

У наші дні до джерел світла пред'являються дуже високі вимоги. Яскравість світлового потоку і інтенсивність освітлення є дуже важливими характеристиками, однак нітрохи не менше значення в багатьох випадках має також якість передачі кольору і стабільність світла, особливо спрямованого. Лідерами в даному напрямі заслужено вважаються галогенові лампи, ціна яких не набагато вище, ніж у традиційних лампочок з вольфрамовою ниткою розжарення, а термін служби і світловіддача більше в кілька разів. Вони широко застосовуються як в побуті, так і для освітлення комерційної нерухомості та поширюються в низьковольтному (24 вольта) або мережевому (220 вольт) виконанні. Великий спектр різноманітних галогенних істочники світла, що відрізняються як конструктивно, так і за призначенням, спонукав виробників розділити їх на кілька категорій:

  • Лінійного типу.
  • З колбою.
  • З відбивачем (для спрямованого світла).
  • Пальчикові (капсульні).

Недорого купити галогенові лампи для дому

Галогенки лінійного типу були розроблені понад півстоліття тому і за цей час встигли вже застаріти. Конструктивно являють собою трубку з кварцового скла, всередині якої натягнута нитка розжарення, а з боків виведені контакти для підключення. У таких ламп найбільш висока яскравість, яка, втім, досягається за рахунок значного споживанання потужності, тому їх зазвичай застосовують для вуличного освітлення в прожекторах різних типів (в тому числі і світла, що заливає).

Для повсякденного побутового застосування найкраще підходять лампи з зовнішньої колбою, на перший погляд практично неможливо відрізнити від класичних лампочок. Однак якщо уважно придивитися, всередині колби можна побачити маленьку галогенну лампочку з кварцового скла, яка і є джерелом світла. Зовнішня колба захищає її від пилу і вогкості, які можуть швидко вивести галогенку з ладу. Також колба може бути декоративною, матовою або зробленою зі спеціального скла, яке поглинає ультрафіолетові промені. Як правило, такі лампи розраховані на звичайну мережеву напругу, не вимагають трансформатора для підключення і мають звичайний різьбовий цоколь під патрон типу Е27.

Купити галогенові лампи за доступною ціною в Києві

Для спрямованого інтер'єрного освітлення застосовуються галогенні лампочки особливої ​​конструкції, забезпечені відбивачем рефлекторного типу з алюмінієвим покриттям. За допомогою відбивача світловий потік направляється в потрібному напрямку, але крім цього він може виконувати і інші функції. У стандартному виконанні досить велика кількість тепла, що виділяється галогеновими джерелами світла, направляється вперед і розсіюється в повітрі. Якщо світильник розташований близько від поверхні, що освітлюється, яка боїться нагріву, використовують лампи з відбивачем інтерференціонного типу, які відводять тепло назад. У галогенок IRC-типу особливе покриття на колбі відображає на спіраль більшу частину інфрачервоного випромінювання, знижуючи тепловтрати і за рахунок цього помітно зменшуючи енергоспоживання, а також майже вдвічі продовжуючи термін служби спіралі розжарення.

Галогенні лампи для дому в Україні

Лампи, які не мають захисного ковпачка і скла, можна використовувати тільки в спеціальних світильниках закритого типу, а при використанні пофарбованого скла може створюватися потік кольорового світла. З появою мініатюрних галогенових лампочок пальчикового типу у дизайнерів інтер'єру з'явилася можливість використовувати малогабаритні світильники для декоративного підсвічування, вставляють їх в меблі або ж в підвісну стелю. Вони випускаються в поперечному або поздовжньому виконанні і з метою безпеки підключаються через понижуючий трансформатор на напругу 24 вольта.