Люмінісцентні лампи

Продукція

Досить високе питоме енергоспоживання класичних джерел світла з вольфрамовими нитками розжарювання змусило інженерів активно шукати їм заміну і спричинило появу чималої кількості цікавих рішень. Наприклад, люмінесцентна лампа широко застосовувалася в промисловості завдяки яскравості та інтенсивності світлового потоку. При цьому вона набагато економніше, ніж традиційна лампочка, тому з появою на додаток до стандартного холодного світла джерел з нейтральним, а потім і теплим світловим спектром їх активно почали застосовувати в побуті, а також для комерційного освітлення.

Основні переваги люмінесцентних побутових лампочок-економок:

  • Істотно збільшений ресурс.
  • Низький рівень споживання енергії.
  • Висока яскравість і інтенсивність світла.
  • Хороша передача кольору, практично без спотворень.

З недоліків можна відзначити хіба що чутливість до перепадів напруги, а також частим включенням-вимиканням, які скорочують термін служби компактних люмінесцентних ламп.

Енергозберігаюча лампа люмінесцентна — приваблива ціна

За останні роки енергозберігаючі джерела світла помітно подешевшали — вартість лампи люмінесцентної ненабагато вище, ніж у класичної лампочки, тому за рахунок енергозберігаючих технологій окупається вона досить-таки швидко. Покращена світловіддача в поєднанні з економічністю сприяє значному поширенню люмінесцентних ламп в сфері комерційного освітлення. Люмінесцентні світильники різноманітних типів висвітлюють зали супермаркетів і спеціалізованих магазинів, ресторанів, барів, кафе, а також приміщення адміністративного призначення. Залежно від поставлених завдань, можна вибрати джерело холодного світла максимальної яскравості, спокійне і для очей приємне тепле світло або ж нейтральний варіант універсального призначення. Вигідно купити люмінесцентну лампу можна для установки в світильники самої різної конструкції:

  • Підвісні стельового типу в побутовому або промисловому виконанні.
  • Растрові.
  • Накладні — настінні, стельові.
  • Настільні, бра, торшери.

Недорого купити люмінесцентну лампу в Україні

Найбільший вибір енергозберігаючих джерел світла, що відповідають всім вимогам світових стандартів, представлений на сторінках онлайн-магазина Капро-Київ. Великий асортимент і доступні ціни гарантують, що кожен відвідувач знайде для себе світильник до душі і залишиться повністю задоволений своїм новим придбанням. Економічні люмінесцентні лампочки незамінні для рекламного освітлення — вони можуть горіти цілодобово, споживаючи зовсім небагато електрики, а за рахунок поєднання світильників з різною світловою «температурою» можна створювати дуже незвичайні візуальні ефекти, виділяти окремі види товарів у вітрині спрямованим світлом, підкреслюючи всі їхні переваги.

Економна люмінесцентна лампа — великий вибір в Києві

Крім стандартних моделей, в онлайн-магазині Капро-Київ представлені оригінальні кольорові люмінесцентні лампочки, а також спеціальні зі збалансованою передачею кольору. Вони випускаються в широкому розмаїтті варіантів під всі поширені типорозміри цоколів — G24, 2G11, G24d-1 & hellip; G24d-3, G23, 2G7 і навіть під різьбовий побутової патрон Е27. Пускорегулюючий пристрій для стабільної роботи люмінесцентних джерел світла (дросель, стартер) може бути вбудовано в конструкцію світильника (за таким принципом влаштовані, наприклад, світильники растрові для офісного освітлення) або ж безпосередньо інтегровані в саму лампу — в цьому випадку вона коректно і безвідмовно працюватиме в світильнику будь-якого типу.