Димер для Led лампи

Димер для світлодіодних ламп — це складний прилад, який дає можливість корегувати ступінь світіння діодних ламп. Крім того, димірування світлодіодних ламп дозволяє розподіляти навантаження, уникати перенапруження і економити енергоресурс лампи. Таким чином продовжується термін служби світлодіода.

Димер для ЛЕД лампи — принцип дії

Димер для світлодіодних ламп 220 вольт практично мало відрізняється від регуляторів для інших лампочок. Конструктивно це вимикач з поворотним колесом або ж кнопками для регулювання освітлення. Принцип роботи заснований на відсіканні амплітуди напруги. Одним з основних елементів діодної лампочки є драйвер, який змінює імпульси струму за принципом широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Існують різні типи драйверів, які повинні поєднуватися з електронікою димера. Зазвичай на упаковці або в інструкції вказується, чи може дана лампа піддаватися диміруванню або це неможливо для неї.

Димер для світлодіодів має свої особливості, які полягають у:

  • Обмеженні кількості регуляції при включенні освітлення. Неправильно постійно міняти регулювання, бажано робити це епізодично або вибирати менш потужні лампи.
  • Малу потужність димерів, яка повинна бути на 25-30% більше потужності діодної лампи. А так як потужність діодної лампочки в порівнянні з іншими типами менше в 10 разів, то і димери повинні бути малопотужними і відповідати типу лампи. Краще всього вибирати LED димер — тільки так можна досягти оптимального поєднання регулятора і світлодіодним лампи.
  • Обов'язковому застосуванні дроселя.

LED димер 220 В — класифікація за типом управління

Залежно від методу управління димери класифікують на:

  • Механічні — поворотні, натискні, а також поворотно-натискні.
  • Електронні з сенсором і інфрачервоним або радіочастотним датчиком.
  • Безконтактні — з пультом ДУ. До цієї групи відносять і Wi-Fi тип, якими можна управляти з допомогою планшета або смартфона. Wi-Fi димери часто використовуються в системі розумного будинку.

За типом регуляції диміруючі пристрої можуть бути з плавним і ступінчастим регулюванням, наприклад, 25, 50, 75 і 100%.

ЛЕД димер — основні плюси і мінуси

До плюсів диміруючих регуляторів можна віднести:

  • Можливість управління системою освітлення.
  • Програмування сценаріїв управління освітленням.
  • Висока ефективність (ККД більше 90%).
  • Відсутність тепловиділення, перешкод і безшумність роботи.

До мінусів можна віднести високу вартість інноваційних моделей і деяка складність монтажу. Але все це окупається за рахунок економії палива і довговічність експлуатації.

Негативні моменти, пов'язані з мерехтінням, дзижчанням лампи при диміруванні зазвичай є наслідком невідповідності драйвера лампи і димеру.

Де вигідно димер для світлодіодних ламп купити в Україні та Києві?

Інтернет-магазин Капро спеціалізується на продажу різної електротехніки, в тому числі і регуляторів освітлення. В асортименті представлені диміруючі пристрої від компанії Schneider Electric — поворотні, поворотно-натискні і натискні. Представляють собою універсальні світлорегулятори, які автоматично розпізнають тип джерела світла і встановлюють параметри керування яскравістю. Такі димери більш дорогі, але підходять для різних типів драйверів світлодіодних ламп. Вони допускають кілька режимів роботи і зручні для входження в систему розумного будинку.

Більш детально про властивості регуляторів можна дізнатися у менеджерів магазину, які не тільки професійно проконсультують, але і допоможуть у виборі оптимального варіанту. Звертайтеся в Капро — тут вас чекають тільки якісні товари від провідних виробників, швидке формування замовлення і його оперативна доставка.

Продукція