Автомати ETi

Описание ETi автоматичні вимикачі

Продукція

Модульні автоматичні вимикачі ETI призначені для захисту електричних ланцюгів змінного струму від перевантажень і коротких замикань.
Всі захисні пристрої мають зручну індикацію положення на рукоятці, а також можливість її пломбування, при необхідності.
Під важелем автоматичного вимикача ETI розташоване місце для інформативного маркування, наприклад, нанесення символу пристрою якого захищає даний електричний автомат.
При ревізії, завдяки спеціальному віконечку на лицьовій стороні пристрою, ви зможете спостерігати за реальним станом контактної групи автоматичного вимикача єті, незалежно від положення ручки (червоний колір віконця – контакти замкнуті, а зелений – розімкнуті).
При необхідності на будь-який автоматичний вимикач ETI є можливість під'єднати додатковий блок-контакт або незалежний розчіплювач.
Такі аксесуари використовуються для додаткових функцій і купуються окремо, а монтуються на бокову сторону автоматичних вимикачів ETI.
Безпека в захисних пристроях ETI на найвищому рівні, всі струмоведучі елементи автоматів захищені від випадкового дотику.
Всі модульні автомати ETI розраховані на установку в електричний щит зі стандартною дин-рейкою ТН35 і поділяються на три основних серії: ST-68, ETIMAT 6, ETIMAT 10.

автомати eti відгуки

Серія ST-68

Це побутова лінійка автоматичних вимикачів ETI спрямована на установку в житлових і комерційних об'єктах в мережах зі змінним струмом.
Автоматичні вимикачі ST-68 мають максимальну здатність, що відключає 4,5кА, що дозволяє забезпечити надійний захист в практично в будь-яких побутових будівлях (житлові будинки, котеджі і т.п).

ETIMAT 6

Пристрої автоматичного захисту ETIMAT 6 – це автоматичні вимикачі здатні забезпечувати надійну роботу в мережах змінного струму, де можливі струми короткочасного короткого замикання до 6кА.
Комерційні і виробничі об'єкти, офіси, адміністративні установи і будівлі загального призначення – автоматичні вимикачі ETI будуть надійним і довгостроковим захистом в цьому сегменті.

ETIMAT 10

Автоматичні вимикачі ETIMAT 10 представляють собою модульні захисні автомати для застосування в промисловому секторі.
Стійкість до великих короткочасних струмів короткого замикання (10кА.) Дозволяє використовувати автомати ETIMAT 10 практично на будь-яких промислових об'єктах з найскладнішими схемами електро розподілу.

ETIMAT 10 DC для постійного струму

Автоматичні вимикачі постійного струму ETI застосовуються для захисту електричних ланцюгів з постійним струмом.
Захищають від струмів короткого замикання і теплових перевантажень.

Каталог автоматичних вимикачів ETI