Продукція АББ

Abb Україна ПРАЙС-ЛИСТ

Все пропоноване обладнання компанії АББ в Україні включені в офіційний прайс Abb від 18.03.2018.xlsx

Продукція

Продукція АББ в Україні

Електротехнічна продукція бренду АББ в Україні представлена ​​з 1988 року, за цей час пристрї Abb зарекомендували себе, як надійне обладнання для промислового і житлового сектора.
Зараз компанія Abb в Україні займає провідні позиції на електророзподільному ринку нізковольного і високовольтної галузях.

Продукцію abb купити в Україні

Каталог Abb

Продукція з каталогу АББ це сотні тисяч товарів для систем розподілу електроенергії від реле і побутових вимикачів до систем промислової автоматизації та елементів інтелектуального управління будинком (Розумний будинок).

Abb Ukraine

Електроустановочні вироби Abb

Електрофурнітура бренду Abb, випускається в на кількох заводах в Європі, найвідоміший розташований в Німеччині – Busch-Jaeger.
Продукція Busch-Jaeger відома не тільки в Україні, електроустановочні вироби цього масштабного підприємства поставляються практично по всьому світу.

Завод в Чехії – Elektro-Praga.
Завод славиться виробництвом різних колекцій розеток і вимикачів оптимальних за ціною, якістю та дизайном.

Завод Niessen (Іспанія) – виробник дизайнерських вимикачів і розеток для сучасних вишуканих інтер'єрів.

Автоматика та пристрої захисту

Пристрої для захисту і автоматизації розподільних процесів компанії Abb представлені в Україні широким асортиментом. Сьогодні професіонали вибирають продукцію Abb через велику функціонального пропозиції і високої якості обладнання.
Каталог пристроїв компанії АББ постійно оновлюється, в прайсі компанії регулярно з'являються нові пристрої призначені для захисту, комутації та управління різними процесами.

Промислове обладнання Abb

Промислове напрямок компанії АББ в Україні стрімко розвивається і сьогодні.
Електродвигуни і перетворювачі частоти, промислові роз'єми та автоматичні вимикачі та багато іншого обладнання Abb зараз лідери продажу в Україні.