Вимикач для жалюзі

Для цінителів комфорту у власному будинку вимикач для жалюзі доведеться вельми до речі. Практично кожен з нас стикався з проблемою управління підняттям і опусканням жалюзі, їх розкриттям і закриттям. Смикати кожен раз за шнурок або намагатися відвести його в сторону не завжди виходить вдало, а важіль для відкриття стулок іноді обертається не в ту сторону. Особливо це проблематично для літніх людей, тому якщо ви бажаєте полегшити побут своїх літніх родичів — купіть вимикач управління жалюзі.

Самі жалюзі можуть бути:

  • вертикальними;
  • горизонтальними;
  • рулонними;
  • касетними.

Встановити вимикач жалюзі можна для будь-якого їх виду. При цьому жалюзі зовні тільки виграють з-за відсутності видимих елементів ручного управління — ручок, мотузочок і т. п. Сам же вимикач може бути встановлений в будь-якому зручному для господарів місці.

Який буває вимикач для жалюзі, ціна та особливості

Існує два види автоматичного керування жалюзі — ручне (механічне) і електронне. У будь-якому випадку потрібна наявність електричного механізму, так званого електроприводу, на який подаються сигнали керування. Працює він абсолютно безшумно, забезпечуючи рух ламелей, а також підняття/опускання жалюзі.

Управління здійснюється через настінний вимикач або дистанційно за допомогою передачі інфрачервоного або радіохвильового сигналу.

Механічне управління проводиться за допомогою:

  • Вимикача для жалюзі одноклавішного без фіксації з фіксацією положення включення і відключення. Коротке натискання клавіші забезпечує кут нахилу ламелей, а більш тривалий — підняття і опускання жалюзі або штор. При натисканні верхньої клавіші жалюзі піднімаються, а при натисканні нижньої частини опускаються.
  • Вимикача двохклавішного з фіксацією, а також блокуванням від натискання одночасно двох клавіш. Натискаючи клавішу зі стрілкою вгору, забезпечується згортання жалюзі, а зі стрілкою вниз — розгортання та опускання. При досягненні крайнього верхнього чи нижнього положення відповідна кнопка фіксує його і скільки її не натискай — положення жалюзі не зміниться.

Існує два типи вимикачів за механізмом блокування   вимикач для жалюзі з механічним блокуванням з електронним.

Автоматичне керування дозволяє істотно розширити функціональні можливості жалюзі шляхом підключення всіляких датчиків — сонця, руйнування скла, вітру, дощу тощо. Всі ці додаткові опції визначають кінцеву вартість вимикача.

Електронне управління передбачає повну автоматизацію процесу з можливістю програмування і дистанційного керування індивідуальними або групою жалюзі.

Механічний вимикач діє поки ви утримуєте кнопку, а електронний достатньо просто натиснути і відпустити — жалюзі продовжать відкриватися автоматично.

Як вигідніше купити вимикач жалюзі в Україні та Києві?

Розширений вибір (більше 100 найменувань) вимикачів для жалюзі можна знайти в інтернет-магазині Капро. Тут представлені пристрої від провідних закордонних та українських виробників електроустановчої техніки:

  • вимикач для жалюзі Abb;
  • вимикач для жалюзі Шнайдер (Schneider Electric);
  • вироби від Legrand та ін.

В асортименті не тільки готові вироби, але й внутрішні механізми, лицьові панелі і клавіші вимикачів жалюзі, а також сонячні датчики та інші аксесуари. Досить обширна колірна палітра виконання — електро-білий, перловий, антрацит, бежевий, кремовий, імітація під дуб і бронзу.

Якщо вам потрібні не тільки якісні, функціональні та надійні вимикачі, але і зовні привабливі моделі — звертайтеся в магазин Капро. Тут до ваших послуг професійні консультації, відмінний сервіс та оперативна доставка в будь-який регіон країни.

Продукція