Продукція Volter (Волтер)

Продукція

Volter представляє собою торгову марку українського заводу Електросвіт, що виробляє стабілізатори напруги змінного струму, відмінно зарекомендували себе при використанні в побутових, комерційних і промислових умовах. Компанія почала свою діяльність в 2001 р. 

Зараз це сучасне підприємство, що використовує інноваційні технології, розробляє власні проекти якісних продуктів для мереж електроживлення. Насамперед це стабілізатори електронного та релейного типу, а також джерела безперебійного живлення (ДБЖ). У 2014 р. було винайдено і впроваджено у виробництво перший стабілізатор на основі широтно-імпульсної модуляції. Серед власних розробок також можна виділити наднадійне джерело безперебійного живлення Volter-ДБЖ 300.

Головними плюсами продуктів Волтер є якість, довговічність і безпека експлуатації, пролонгований термін служби, а також максимальна інтеграційна здатність для підключення до вітчизняної електромережі. 

Вся продукція має українські сертифікати відповідності, сертифікати Митного союзу та ISO 9001, а також відповідає вимогам технічних регламентів.

Оперативне впровадження у виробництво інноваційних технологій і матеріалів ТМ Volter в Україні, активна розробка її дослідницькою групою власних проектів дозволяють компанії займати лідируючі позиції в своїй галузі.

Електросвіт має розвинену дилерську мережу, надає гарантію на 5 років, а також 5 років сервісного обслуговування без оплати. Сервісні центри розташовані по всій території країни, їх кваліфіковані фахівці забезпечують: 

 • консультативну допомогу; 
 • якісний монтаж; 
 • сервісний супровід стабілізаторів ТМ Волтер на час усього циклу експлуатації.

Висока якість продуктів Volter в Україні зумовлено такими факторами: 

 • Використання самих якісних комплектуючих від закордонних та вітчизняних виробників. 
 • Застосування електронних напівпровідникових елементів з резервом потужності в 150-200%. 
 • Входження до схеми тільки мідних автотрансформаторів власного виготовлення. 
 • Електронна система захисту від короткочасних і тривалих перевантажень, точний контроль температури трансформатора і радіатора охолодження. 
 • Сталевий корпус, що надійно захищає від негативних механічних впливів.

Всі ці разом узяті фактори забезпечують високі показники вихідної напруги з точністю до 0,5% і найвищу швидкість реагування на зміни вхідної напруги 0,02 сек.

Прайс Volter 

Вартість електронних стабілізаторів напруги формується залежно від фазності (однофазні на порядок дешевше трифазних), діапазон вхідної напруги, величини відключає напруги, макс. вхідній сили струму, максимальної та мінімальної потужності, додаткових опцій з моніторингу основних показників.

Найбільш бюджетними є релейні стабілізатори, але в силу конструктивних особливостей вони є менш довговічними і надійними (в основному за рахунок значної присутності механічної частини). Тому термін гарантії на них складає всього 1 рік.

Що стосується джерел безперебійного живлення (ДБЖ), ціна на них визначається максимальною потужністю і номінальною напругою АКБ. Переглянути діючу ціну на товари ТМ Volter можна на сайті інтернет-магазину Капро в описі окремих найменувань.

Каталог Volter

Компанія-постачальник Капро пропонує купити вироби Volter за найдоступнішою ціною в розширеному асортименті. У каталозі представлені такі категорії товарів від даного виробника: 

 • 1- і 3-фазні стабілізатори напруги; 
 • реле напруги; 
 • ДБЖ; 
 • обладнання для стабілізаторів.

Якщо вам потрібні стабілізатори та ДБЖ для комп'ютерної техніки, побутової електроапаратури, а також для комерційного і промислового використання звертайтеся в магазин Капро-Київ. Тут представлені самі висококласні, максимально надійні і безпечні товари торгової марки Волтер.