Подовжувачі Legrand

Основна перевага подовжувачів Legrand ™ їх надійність і естетичний зовнішній вигляд.
Всі подовжувачі Легрнад виготовлені з якісного пластику, мають продуманий дизайн і якісні механізми підключення.
Подовжувачі виробництва Legrand мають захищені входи для євровилкою (захист від дітей).
Всі подовжувачі legrand розділені на три основних серії: «Стандарт», «Комфорт», «Комфорт і безпека».
Разом з подовжувачами виробник пропонує і касети без проводу цих же серій, (крім серії «Комфорт і безпека».).

 • Електричні подовжувачі серії «Стандарт» найпростіші з представлених торгової марки Legrand.
   Подовжувачі цієї серії випускаються в двох колірних рішеннях: білий і чорний. За рахунок простоти конструкції розеткові блоки цих подовжувачів мають мінімалістичний, невиступаючі зовнішній вигляд, а спеціальне кріплення дозволяє закріплювати їх в підвішеному стані.
  Подовжувачі «Стандарт» пропонуються в моделях від 2-х до 6 гнізд і довжиною проводу від 1,5 до 5 метрів. Гарантія на подовжувачі 1 рік.
 • Подовжувачі серії «Комфорт» це продумані вироби які спрямовані для регулярного і комфортного використання.
   Подовжувачі «Комфорт» від ТМ Legrand, так само як інші подовжувачі цього виробника, пропонуються в двох колірних рішеннях: білий і чорний. Розетковий блок «Комфорт» можна кріпити на будь-якій рівній поверхні і має поворотний механізм, що додає зручності у використанні його на робочих просторах, наприклад, на столі.
  Електричний подовжувачі «Комфорт» пропонуються в моделях від 3-х до 5 гнізд і довжиною проводу від 1,5 до 5 метрів. Гарантія складає 1 рік з дати покупки.
 • Подовжувачі Legrand із серії «Комфорт і Безпека» є електричний подовжувач із захисними функціями (захист від перевантаження і блискавкозахист).
   Подовжувачі Комфорт і безпека від ТМ Legrand за своєю конструкцією, зовнішнім виглядом і принципом використання схожі з серією «Комфорт», але захисні можливості цих пристроїв роблять їх унікальними, що вигідно відрізняє цю серію серед усіх подовжувачів представлених на електротехнічному ринку.
  Електричний подовжувачі «Комфорт і Безпека» пропонуються в моделях від 3-х до 6 гнізд і довжиною проводу від 1,5 до 5 метрів. У лінійці цієї серії зустрічаються моделі з різними варіантами захисту: захист від теплового перевантаження, захист від імпульсних перенапруг, а так само захист від мережевих перешкод. Гарантія на такі подовжувачі 1 рік.

Продукція